Ostatni sparing futbolistek KS Teresin

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Ostatni sparing futbolistek KS Teresin Piłka nożna sochaczew


W minioną sobotę swój ostatni mecz sparingowy rozegrały futbolistki KS Teresin. Tym razem rywalki nie okazały się zbyt wymagające. Jednak i w tym fakcie można znaleźć pozytywy. Teresinianki mogły sprawdzić swoją dyspozycję strzelecką. Najskuteczniejszą piłkarką Mariusza Zaborowskiego okazała się tym razem Natalia Szewczyk, która na swoim koncie zanotowała dwa gole i dwie asysty. Bardzo dobrze do drużyny wprowadziła się młodziutka Martyna Sokołowska. W meczu z Tygrysem zdobyła gola super strzałem z rzutu wolnego. Przed tą utalentowaną zawodniczką piłkarska kariera jest otwarta.

 

Trener Zaborowski jest spokojny o grę swojej drużyny w rundzie wiosennej. Okres przygotowawczy został dobrze przepracowany, a wyniki sparingów mogą napawać sporym optymizmem. Zespół został także solidnie wzmocniony takimi zawodniczkami jak – Janas, Kozłowska, Walaszek oraz Sokołowska – powiedział nam szkoleniowiec.

 

Po rundzie jesiennej futbolistki z Teresina zajmują siódme miejsce w tabeli II Ligi Mazowieckiej. Pierwszy mecz piłkarskiej wiosny rozegrają one za dwa tygodnie. W Ostrołęce będą rywalizować z Jantarem. Nasze piłkarki są w tym meczu zdecydowanymi faworytkami.

 

Tygrys Huta Mińska – KS Teresin  0:6 (0:2)

gole: Szewczyk (2), Ślubowska (2), Rojek, Sokołowska

skład: P. Pietruszewska – P. Dąbrowska, Michalska, Banaszek, Sawiak (Ślubowska), Okrój, Rozparzyńska, Sokołowska (Pietruszewska), Janas, D. Dąbrowska, Szewczyk (Rojek)

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy