Ostatni sportowy akcent jubileuszu

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Ostatni sportowy akcent jubileuszu Koszykówka sochaczew

We wtorek zakończył się cykl sportowych imprez jubileuszowych zorganizowanych przez ZSCKP „80”. VI Mistrzostwa Sochaczewa w trio-basket odbyły się pod hasłem „Zamiast wagarować, przyjdź pokibicować!”. Na trybunach zasiadło wielu uczniów wraz ze swoimi wychowawcami.

Na parkiecie rywalizowały ze sobą trzy drużyny żeńskie i osiem męskich. W obydwu kategoriach zwyciężyła „Osiemdziesiątka”. Trzy pierwsze drużyny otrzymały piękne, oryginalne statuetki.


Wyniki turnieju


Dziewczęta

Pantery – Lwice 2:2

Lwice – Ogrodniczki 3:2

Pantery – Ogrodniczki 5:3


Kolejność

1.Pantery (ZSCKP) 3 7-5

2.Lwice (ZSCKP) 3 5-4

3.Ogrodniczki (ZSRCKU) 0 5-8


Składy drużyn:

Pantery: Ola Muszyńska, Edyta Przyłoga, Dominika Sosnowska

Lwice: Ola Nowakowska, Natalia Pamięta, Wiktoria Niemiec

Ogrodniczki: Aneta Drobińska, Natalia Buczek, Sylwia Multan, Anna Płocińska, Anna Góralczyk


Nagrody indywidualne:

Dominika Sosnowska (Pantery) – najlepsza koszykarka turnieju

Wiktoria Niemiec (Lwice) – najskuteczniejsza koszykarka turnieju


Chłopcy

Eliminacje – grupa A

Jaguary – Dzwonki 5:1

Kartofelki – Team Spirit 7:6

Kartofelki – Jaguary 6:3

Dzwonki – Team Spirit 8:3

Kartofelki – Dzwonki 7:6

Jaguary – Team Spirit 7:3


Tabela grupy A

1.Kartofelki 6 20-15

2.Jaguary 4 15-10

3.Dzwonki 2 15-15

4.Team Spirit 0 12-22


Grupa B

Helikoptery – Wagarusy 4:1

Ogrodnicy – Spóźnialscy 6:2

Ogrodnicy – Helikoptery 7:5

Spóźnialscy – Wagarusy 5:2

Helikoptery – Spóźnialscy 5:1

Ogrodnicy – Wagarusy 8:4


Tabela grupy B

1.Ogrodnicy 6 21-11

2.Helikoptery 4 14-9

3.Spóźnialscy 2 8-13

4.Wagarusy 0 7-17


Półfinały

Kartofelki – Helikoptery 8:3

Ogrodnicy – Jaguary 8:3


mecz o VII miejsce

Team Spirit – Wagarusy 6:2

mecz o V miejsce

Dzwonki – Spóźnialscy 10:0 v.o.

mecz o III miejsce

Jaguary – Helikoptery 4:2

Finał

Kartofelki – Ogrodnicy 5:2


Kolejność turnieju

1.Kartofelki (ZSCKP): Dominik Walicki, Karol Kaźmierczak, Konrad Stańczak

2.Ogrodnicy (ZSRCKU): Dawid Stypuła, Konrad Kaczmarek, Jakub Antolak, Mateusz Wódka

3.Jaguary (LO Chopin): Eryk Wawrzyn, Bartek Włodarski, Jakub Włodarski, Damian Sobieraj, Marcin Kaniewski

4.Helikoptery (ZS Iwaszkiewicz): Kacper Kłos, Rafał Wróbel, Dariusz Łukawski

5.Dzwonki (ZSCKP): Mateusz Karasek, Jan Pabiańczyk, Sebastian Szymerski

6.Spóźnialscy: Jakub Jeżak, Daniel Rutkowski, Kamil Mycka

7.Team Spirit (ZSCKP): Maciej Wódka, Piotr Hetman, Cezary Marciniak

8.Wagarusy (LO Chopin): Adam Ertman, Jakub Kaźmierski, Jakub Felczak


Nagrody indywidualne

Maciej Wódka (Team Spirit) – najlepszy koszykarz turnieju

Jakub Antolak (Ogrodnicy) – najskuteczniejszy koszykarz turnieju

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy