Ostatni weekend marca w KzR TOK

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Ostatni weekend marca w KzR TOK Film, fotografia sochaczew
+2

Ostatni weekend marca będzie bogaty w wiele filmowych wydarzeń - zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych widzów.

W piątek 27 marca pierwsze w Kinie za Rogiem w Teresinie FILMOWE SPOTKANIA Z KLASYKĄ. W ramach tego cyklu chcemy Państwu prezentować filmy, które już dawno miały swoją premierę, a są pozycją obowiązkową na liście każdego szanującego się kinomana. Dodatkowym atutem jest fakt, że Kino za Rogiem posiada w swej bazie wiele polskich filmów po rekonstrukcji cyfrowej i właśnie te filmy będzie można zobaczyć na naszym ekranie.

O godzinie 17.00 w piątek zapraszamy najmłodszych na spotkanie z dawnymi i może już zapomnianymi postaciami z polskich bajek. Dzieci poznają Bolka i Lolka, Koziołka Matołka, Pampaliniego, Baltazara Gąbkę i oczywiście Reksia. Natomiast o godzinie 19.00 zapraszamy na film Feliksa Falka z 1977 roku pt. "Wodzirej". Jeden z najważniejszych filmów Kina Moralnego Niepokoju. Wielka kreacja Jerzego Stuhra, któremu udało się sprawić, że postać bezwzględnego karierowicza Lutka Danielaka mimo wszystko budzi sympatię.
Sobotę 28 marca rozpoczniemy BAJKOWYM PORANKIEM PEŁNYM NIESPODZIANEK. Rodziców i dzieci zapraszamy na godzinę 12.00 na bajeczne spotkanie z filmowymi animacjami.
O godzinie 16.00 kolejna pozycja dla młodych widzów - niemiecki film animowany "Trzech zbójców". Historia Tosi, dwóch małych chłopców i tytułowych trzech zbójców, którzy będą walczyli o miejsce dla samotnych dzieci.
O godzinie 18.00 coś dla fanów mocnego kina - obsypany nagrodami polski dramat wojenny "Obława". Akcja ma miejsce podczas II wojny światowej. Kapral Wydra, żołnierz partyzanckiego oddziału, zmaga się nie tylko z Niemcami i polskimi zdrajcami, ale także z własną przeszłością. W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcina Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz i inni.

W niedzielę 29 marca włoska ekranizacja liczącej ponad 130 lat historii o drewnianym pajacyku, który bardzo chciał stać się prawdziwym chłopcem. Zapraszamy o godzinie 16.00 na film "Pinokio". O godzinie 18.00 hiszpańsko-rumuńsko-włoski obraz "Hello! How are you?", czyli słodko-gorzka komedia z niebanalnym zakończeniem. Historia dojrzałego małżeństwa, które szuka wrażeń podczas wirtualnych spotkań z nieznajomymi.Ilość miejsc w kinie ograniczona do 20 osób. Rezerwacja pod numerem tel. 516 367 900 lub mailowo kinotok@tok.art.pl od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00 oraz na godzinę przed seansem w sobotę i niedzielę. Istnieje możliwość wcześniejszego zakupu biletów w sekretariacie TOK (pon.-pt. w godz. 8.00-16.00). Cena biletów: 5 zł od osoby na jeden seans (honorowane zniżki z Kartą Rodzina 3+ i Kartą Seniora).
SALA KINOWA: Teresiński Ośrodek Kultury, Al. XX-lecia 32
--
Pozdrawiamy!
Kino za Rogiem w TOK-u

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy