Ostatni weekend maja w Kinie za Rogiem

Zdjęcia i foto: Ostatni weekend maja w Kinie za Rogiem Film, fotografia sochaczew

Ostatni weekend maja w Kinie za Rogiem w Teresinie to dwa cykle filmowe.
W sobotę 26 maja zapraszamy nie tylko mamy na Dzień matki w Kinie za Rogiem w Teresinie. O godzinie 16.00 zaprezentujemy polski film animowany „Jak uratować mamę” o rodzeństwie, które wyrusza do nieznanego świata, by pomóc swojej mamie powrócić do zdrowia. Bilety w cenie 5 zł.
O godzinie 18.00 druga część popularnej komedii „Moje wielkie greckie wesele”, czyli ciąg dalszy losów cudownej i nieco zwariowanej greckiej rodziny Portokalos. Bilety w cenie 8 zł.
W niedzielę zapraszamy na kino po niemiecku. O 16.00 animowana wariacja na temat dobrze znanej bajki dla dzieci, czyli przygodowy film „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”. O godzinie 18.00 dramat wojenny „Labirynt kłamstw”. Akcja rozgrywa się w Niemczech roku 1958, czasie odbudowy i cudu gospodarczego. Młody ambitny prokurator Johann Radmann przypadkowo trafia na zeznanie oskarżające nauczyciela z gimnazjum o to, że podczas wojny jako członek Waffen-SS był strażnikiem w Auschwitz. W miarę jak angażuje się ten temat i trafia na coraz ciekawsze wątki, stopniowo maleje liczba jego sojuszników i przyjaciół. Czy jego dociekliwość mu się opłaci? Przekonamy się w niedzielę 27 maja o godzinie 18.00, bilety po 5 zł. Zapraszamy do Kina za Rogiem w Teresinie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy