OSTATNIA RODZINA

/ 9 zdjęć
Zdjęcia i foto:   OSTATNIA RODZINA Film, fotografia sochaczew
+4

17 listopada, w sobotę o godz.17.00 Sochaczewski Klub Filmowy zaprasza na film prod. polskiej pt.: OSTATNIA RODZINA. Reżyserem tego obyczajowego i poruszającego filmu jest Jan P.Matuszyński.


Zdzisław Beksiński to jeden z najlepszych malarzy polskich XX wieku.Słynący z mrocznych obrazów i nietuzinkowej osobowości rejestrował na taśmach VHS całe życie rodzinne,tworząc własny reality show zanim wymyślono ten format.Jego syn Tomasz był dziennikarzem muzycznym i tłumaczem filmowym.Obaj już nie żyją.Zdzisław został zamordowany w 2005 roku a Tomasz zmarł śmiercią samobójczą w 1999 r.


OSTATNIA RODZINA to niezwykle realistyczna i przenikliwa filmowa biografia, jakiej nie było do tej pory w polskim kinie.Sposobem realizacji,psychologiczną głębią eksponowanych postaci oraz aktorskimi kreacjami (Seweryn,Ogrodnik,Konieczna) udowadnia że w naszym kraju powstają kapitalne filmy na miarę Oskara.


To kino intymne, szczere do bólu,bardzo intensywnie emocjonalnie, idealnie balansujące między satyrą i dramatem.TO BAAARDZO DOBRE KINO !


Zapraszamy.Film trwa 120 min. Wstęp wolny.

Obraz można obejrzeć w Kramnicach w sali na II piętrze,ul.1 Maja 21.


 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy