Ostatnie dni na zapisy Rusza liga badmintona

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Ostatnie dni na zapisy Rusza liga badmintona Badminton sochaczew

Już niebawem, bo 7 września rusza kolejny sezon Indywidualnej Ligi Badmintona Powiatu Sochaczewskiego, której organizatorem jest Stowarzyszenie „Przez Sport w Przyszłość”. 


Rozgrywki rozpoczynają się w sobotę, 7 września o 16.30 tradycyjnie w hali sportowej Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie. Mecze będą rozgrywane w następujących kategoriach: Liga Kobiet, Super Liga Męska, Liga Open, Liga 45+ oraz Mixt. 

Udział w rozgrywka mogą brać wszyscy chętni, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.badzio.pl w zakładce Liga LBPS. -  Już dziś zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową, znajdziecie nas także na profilu facebook.com/BadmintonSochaczew- zachęca Sebastian Wiśniewski, prezes Stowarzyszenia „Przez Sport w Przyszłość”.

Stowarzyszenie serdecznie zaprasza także do udziału w sportowych – badmintonowych turniejach organizowanych na terenie powiatu sochaczewskiego a tym samym do śledzenia profilu Fb, bo tam zawsze na bieżące zamieszczane są wszelkie informacje, w tym zapowiedzi sportowych i nie tylko przedsięwzięć.


 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy