Ostatnie, wyjątkowe spotkanie w ,,Artystycznych Kramnicach"

Zdjęcia i foto: Ostatnie, wyjątkowe spotkanie w ,,Artystycznych Kramnicach" Imprezy cykliczne sochaczew

W najbliższą niedzielę 7 kwietnia odbędzie się ostatnie już spotkanie w ,,Artystycznych Kramnicach" w Sochaczewie.

Przygotowane zostały trzy wyjątkowe propozycje. Niesamowita niespodzianka dla najmłodszych związana będzie z muzyką oraz nauką. Zapowiada się świetna zabawa dla najmłodszych.

 

Niedzielne zajęcia rozpoczną się od zajęć gordonowskich z Magdaleną Jaworską zatytułowane PARABAM ! 

Grupa A - 10:45-11:15 

Grupa B - 11:30-12:15 


Następnie o godz. 12.15 odbędzie się niezwykły pokaz HEWELIUSZY NAUKI pod tytułem ,, Nasz niesamowity MÓZG".


Tomasz Ruszkowski wraz z Pawłem Jaskólskim od września 2015 r. tworzą wspólnie zespół ,,HEWELIUSZE NAUKI". Powstał on z pasji do popularyzacji nauki. Znakiem rozpoznawczym prowadzonych przez nich pokazów jest interakcja z uczestnikami, zróżnicowana dynamika, dbałość o jasny i interesujący przekaz wiedzy oraz troska o bezpieczeństwo.

Podczas pokazu będziemy mogli przetestować nasze zmysły. Zastanowimy się, w jaki sposób mózg zbiera i przetwarza docierające do niego sygnały. Z jednej strony, spróbujemy oszukać nasz umysł, z drugiej zaprezentujemy jego niesamowite możliwości. Czy świat faktycznie jest taki, jak nam się wydaje i czy możemy wpływać na to, jak ten świat odbierają inni?


Na zakończenie coś dla miłośników jednorożców, brokatu i hula hoop czyli BROKATOWE RAKIETY w programie: „Vidlik – Odliczanie”.

Taniec z hula hoop, wachlarzami oraz jeszcze innymi rekwizytami, których się zupełnie nie spodziewacie.

Projekt powstały z fuzji jednorożców, hula i brokatu. Emilia, Rurzowa i Anka - tworzą kolorową mieszankę wybuchową!

Emilia - powiedzieć o niej "córka zegarmistrza" to tylko pół prawdy. Hula - hoopowa inspiracja dla wielu. Dba o to, żeby społeczność hula - hoopowa w polsce była jak największa i jak najradośniejsza!

Rurzowa - od poniedziałku do piątku zwana Ciocią Olą - jej uczniowie, z jednej z warszawskich szkół, uwielbiają każdego namalowanego przez nią kota i jednorożca.

Anka - na co dzień bardziej ją słychać niż widać, niekoniecznie dlatego że ma radiową urodę. Po prostu. Pracuje w radiu.


Houston! To wy macie problem! Nadchodzą Brokatowe Rakiety!


M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy