Oświadczenie PSS Społem Sochaczew

/ 9 komentarzy
Zdjęcia i foto: Oświadczenie PSS Społem Sochaczew Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Na prośbę Pani Agnieszki Strzelczyk, Członka Zarządu i Głównego Księgowego PSS Społem w Sochaczewie, prezentujemy treść oświadczenia Spółdzielni ws. wywiadu Członka Zarządu Starostwa Powiatowego dla Radia "FAMA" w dniu 1 lutego 2013r. 


OŚWIADCZENIE

W nawiązaniu do wywiadu udzielonego przez Wicestarostę Sochaczewskiego - Pana Janusza Ciurę i Członka Zarządu Powiatu - Pana Przemysława Gaika i wyemitowanego na antenie Radia Fama w dniu 1 lutego 2013r. oraz zamieszczonego na portalu internetowym e-Sochaczew oświadczamy ,  że podane w wywiadzie tym  informacje dotyczące rzekomego uzyskania przez „Społem” Powszechną Spółdzielnię Spożywców w Sochaczewie umorzenia należności z tytułu podatku od nieruchomości  są nieprawdziwe, a nieuprawnione sugestie  jakoby  umorzenie to  Spółdzielnia uzyskała w zamian za wsparcie polityczne udzielone przez Prezesa Spółdzielni Pana Józefa Chociana urzędującemu Burmistrzowi Miasta Sochaczew  noszą znamiona pomówienia. Spółdzielnia nigdy nie wystepowała do Burmistrzów Miasta Sochaczewa o umorzenie jakichkolwiek podatków. Podanie tych informacji  stanowiło celowe i świadome  wprowadzenie w błąd opinii publicznej. W związku z bezprawnym naruszeniem dobrego imienia Spółdzielni,  Zarząd Spółdzielni podjął w tej sprawie odpowiednie kroki prawne.


Zarząd
„Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców 
w Sochaczewie

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Dokumenty (1)Opinie i komentarze użytkowników (9)

sobiesiaksobiesiak
0
Wyszło szydło z worka. Ciekawe, czy Starostwo przeprosi? (2013-02-19 18:39)
maczetaostramaczetaostra
0
Nie żądała ale dostała . Zobaczymy jak sąd zobaczy papiery. (2013-02-19 20:36)
HakHak
0
Gdyby dostali to nie wnosili by sprawy do sądu o pomówienie - przecież maja swój rozum (2013-02-19 22:13)
EdwardZEdwardZ
0
Czy w związku z zaistniałą sprawą burmistrz zrezygnuje z pełnienia funkcji?
(2013-02-20 13:59)
kingkongkingkong
0
tak, juz chyba pisze wymówienie z pracy...
(2013-02-20 18:21)
HakHak
0
Czemu burmistrz ma rezygnować - przecież to przedstawiciele starostwa pomówili społem (2013-02-21 07:41)
maczetaostramaczetaostra
0
Nie wiem tak do końca czy tylko pomówili , o tym zdecyduje sąd , jeżeli społem tam odda sprawę w co osobiście wątpię . Taka postawa będzie wskazywała na to ,że  coś może być na rzeczy. (2013-02-21 08:55)
sobiesiaksobiesiak
0
haha nie no rozwalasz mnie maczetowy z Edwardem :-) parafrazując was mogę powiedzieć, że skoro komentujecie ten temat macie coś na sumieniu i powinniście opuścić portal.
Mam nadzieję, że sprawę rozstrzygnie sąd i wszystko wyjaśni, bo walka polityczna nie powinna odbywać się kosztem pomówień i oczerniania.  (2013-02-23 18:44)
maczetaostramaczetaostra
0
Sobiesiak , ciekawe czy podtrzymasz temat kiedy sprawa rozwinie sie nie po Twojej myśli . Było już kilka takich wątków , w których przybijano Cię dowodami , wtedy dziwnie nabierałeś wody i na jakiś czas ginąłeś .Ciekawi mnie , dlaczego tak w swoich wpisach mocno bronisz swojego pryncypała , chyba nie zaprzeczysz?, nie bój się bądź sobą , nie wywali Cię z roboty , choć tak do końca nigdy nie wiadomo . Twoje wpisy wybacz , ale przypominają mi poczynania padalca, który za wszelką cenę mimo jasnych dowodów nie uznaje rzeczywistości . A tak na boku , jak będziesz rozmawiać z osieckim , to przypomnij mu o byłej cegielni , i zapytaj co dalej , bo my tą datę pamiętamy. (2013-02-23 20:54)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy