Otwarcie sezonu 2016/2017 w Teresińskim Ośrodku Kultury

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Otwarcie sezonu 2016/2017 w Teresińskim Ośrodku Kultury Imprezy cykliczne sochaczew

Po wakacyjnej labie czas wrócić do swych obowiązków. Mamy jednak nadzieję, że odwiedzacie nas nie z obowiązku a dla przyjemności, bo po to właśnie dla Was jesteśmy.
Teresiński Ośrodek Kultury powolutku szykuje się do otwarcia sezonu 2016/2017. Czeka na Was wiele różnorodnych sekcji. Na plakacie podane są godziny spotkań organizacyjnych, nazwiska instruktorów i wszystkie potrzebne Wam informacje aby z radością zacząć z nami rok artystyczny w Teresinie.

Jednak prace w sekcjach to nie wszystko, nad czym obecnie pracujemy.
Za chwilę stratujemy również z imprezami, konkursami, koncertami.

Już 30 września z okazji POLSKIEGO DNIA MUZYKI COUNTRY zapraszamy Was na koncert wspaniałego utytułowanego zespołu country TEREN C. Przed nim wystąpi Joanna Cieśniewska w towarzystwie znanego z zespołów ZEJMAN i GARKUMPEL a także OREGANKI, Zbyszka Murawskiego. O koncercie więcej dowiecie się już wkrótce.
14 i 15 października zapraszamy Was na Ogólnopolski Przegląd Teatrów Niesfornych GALIMATIAS. O tym wydarzeniu także już wkrótce szersza informacja.
W listopadzie czekają nas Teresińskie Dni Retoryki a w grudniu powiatowa edycja tychże. Szykujcie wiersze, prozę i przemówienia.
Nie zapominamy również o fanach muzyki młodzieżowej. Niebawem zaprosimy Was na koncerty młodych zespołów, które z przyjemnością zagrają dla Was swoją twórczość.

Czeka nas dużo pracy ale warto nas śledzić na facebooku, na eSochaczew lub po prostu czytać prasę czy słuchać Radia Sochaczew, gdzie na bieżąco informujemy o swoich przedsięwzięciach.
Od początku września również intensywnie zaczęło pracę nasze Kino za Rogiem. Repertuar dostępny jest na stronie www.tok.esochaczew.pl lub na funpage TOKu lub Kino za Rogiem w Teresinie.
Chcąc uzyskać więcej informacji na temat naszej działalności zawsze możesz wpaść do Teresina na Al. XX-lecia 32 lub zadzwonić 46 8613881 i wszystkiego się dowiedzieć.

ZAPRASZAMY do Teresińskiego Ośrodka Kultury, gdzie dostaniesz coś więcej niż kulturę…

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy