Pablopavo raczej Cię lubi

/ 2 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pablopavo raczej Cię lubi Koncerty i muzyka sochaczew

Chłopcy i dziewczęta, boys and girls, drogie malcziki i żeńszczyny! Z nieskrywaną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich, którym muzyka alternatywna leży mocno na sercu na niezwykłe wydarzenie. Otóż to 13 kwietnia w naszych skromnych progach NDK „Piekarnia” swoją twórczość zaprezentuje niezwykły projekt:  Pablopavo i Ludziki!

 

Jest to kolejna odsłona cyklu piekarniowych koncertów, którymi chcemy Wam przybliżać sylwetki znakomitych artystów z różnych gatunków  i które, miejmy nadzieję, staną się nową świecką tradycją w naszym sympatycznym mieście. Wierzymy, że nasze propozycje wpłyną korzystnie na kulturalną stronę naszego lokalnego undergrundu.

Po ostatnich ciężkich brzmieniach przyszedł czas na coś innego i troszkę spokojniejszego. Pablopavo i Ludziki zaprezentują wam utwory ze swojej najnowszej płyty która ukazała się zaledwie kilka miesięcy temu - otóż to: 25 stycznia bieżącego roku!

Kim jest Pablopavo? Czy jada krakersy? Ogląda seriale? Oto parę słów o artyście:

Pablopavo urodził się w marcu '78 roku. W roku '93 założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba -lan.

W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany "Telehon". Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy.

W 2011 roku ukazuje się drugi album Pablopavo i Ludzików - "10 piosenek". W tym samym roku pojawił się też album "Głodne kawałki" nagrany w duecie z producentem Praczasem.

Pablopavo pojawił się gościnnie na mniej więcej pięćdziesięciu krążkach innych wykonawców. Nominowany był do różnych ważnych nagród i czasem je dostawał. A czasem nie. Pablopavo raczej Cię lubi i zaprasza na wszelkie możliwe koncerty z jego udziałem

 

O ostatniej, najświeższej płycie:

25 stycznia 2014 roku ukazał się nowy krążek Pablopavo i Ludzików pt. POLOR. Znajduje się na nim 12 piosenek, w tym singlowe: Koty, Dancingowa Piosenka Miłosna i Mikołaj. Nie jest to płyta „gatunkowa” i trudno pewnie ocenić, na jakiej półce w sklepie ją postawić. W domu najpewniej na półce z ulubionymi. Gościnnie na płycie pojawiają się: Ania Iwanek jako wokalistka oraz Kacper Szroeder na flugelhornie, Miki Wielecki na perkusjonaliach, Mateusz Mendyka na puzonie, Radek Nowak na trąbce, Bartek Tkacz na saksofonie. Teksty są dobre, a muzyka idzie z nimi w zawody.

Polor został nagrany w latach 2012-2013 w studio LWW. Nagrania realizowali Emilli Jones i djZero. Nagraniem i produkcją wokali zajął się Mothashipp w swoim Western Jive Studio. Za mix i mastering odpowiedzialni są Mario Activator Dziurex i Jarek  „Smok” Smak (Studio AS One)

13 dzień kwietnia, roku bieżącego.

Miejsce: NDK „Piekarnia”, Gen. Romualda Traugutta 29

Wstęp: 20 pln. Start 20.00

Gorąco zapraszamy!

 

Fot. Bartek Muracki

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (2)

  obywatel Nierobobywatel Nierob
  0
  Zacny artysta i nie wolno przegapić tego koncertu!
  (2014-04-03 13:08)
  zmalinowskizmalinowski
  0
  No to może jeszcze napisz, o której godzinie ten koncert.
  I gdzie bilety nabyć.Tak tylko pytam... (2014-04-04 12:53)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy