Paczkomat w gminie Rybno - już jest tuż przy Urzędzie Gminy

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Paczkomat w gminie Rybno - już jest tuż przy Urzędzie Gminy  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Jest paczkomat w gminie Rybno. O jego lokalizację walczyli wszyscy mieszkańcy. Dzięki głosom i ogromnej determinacji udało się i paczkomat już stoi obok budynku Urzędu Gminy. 


Kilka tygodni temu zachęcaliśmy do udziału w głosowaniu dotyczącym lokalizacji paczkomatu https://e-sochaczew.pl/n/paczkomaty-w-gminie/64478


Jak informuje wójt gminy Damian Jaworski - Wypełniliśmy formularze i zgłosiliśmy naszą lokalizację. Uzyskanie tak dużego poparcia to efekt naszej wspólnej pracy i zaangażowania. Gdyby nie pozytywny odbiór przez mieszkańców, liczne udostępnienia, ale przede wszystkim ogrom głosów oddanych na tę lokalizację, dalej Paczkomat byłby w sferze dalekosiężnych planów. 


Umiejscowienie paczkomatu na terenie naszej gminy to duże ułatwienie dla mieszkańców. Dostępność tego rozwiązania 24 godziny na dobę to komfort dla mieszkańców, którzy oprócz usług pocztowych będą mogli wybrać dogodną dla siebie formę odbioru przesyłek. W ciągu kilku najbliższych dni na mapie zostanie umieszczona pinezka lokalizacyjna Paczkomatu  Inpost w Rybnie. Z chwilą umieszczenia pinezki na mapie zostaną Państwo poinformowani o możliwości dokonywania zakupów.


Bardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie w głosowanie, promocję zadania i udostępnianie w przestrzeni internetowej. To nasz wspólny sukces. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robbo2krobbo2k
0
Przy UG Nowa Sucha tez jest paczkomat i widze ze ma duze obłozenie. Z punktu widzenia mieszkanców gmin wiejskich to jest rewolucja. Dostepny lepiej niz poczta 24h. (2020-05-27 11:52)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy