Zaloguj się do konta

Pani Agnieszka powitała jesień lżejsza o 10kg. I to jeszcze nie koniec!

Redakcja
2019-10-21
Zdrowie

Decyzję o przejściu na dietę, podejmujemy z różnych powodów - chęć zdrowszego odżywiania, poprawy wyników badań czy samopoczucia, jednak najczęściej jest to po prostu osiągnięcie szczuplejszej sylwetki. Tak też było w przypadku Pani Agnieszka.


Pani Agnieszka jest przykładem osoby, która uwierzyła, że zdrowsze życie i szczupła sylwetka są na wyciągnięcie ręki – bez względu na wiek. Pozytywne nastawienie, cotygodniowe wsparcie dietetyka i nadzieja na zmiany starych przyzwyczajeń przyniosły zamierzone efekty.


Pani Agnieszka schudła 10 kilogramów i walczy o kolejne! Po utracie tylu kilogramów  czuje się bardzo dobrze, jej samopoczucie jest o wiele lepsze. Zapytana o to jak radzi sobie na diecie i co jej pomaga wytrwać w założeniach diety, mówi: 


Najbardziej zmotywowały mnie efekty, które zauważyłam bardzo szybko, już po pierwszym tygodniu widziałam różnicę w tym jak układają się ubrania na moim ciele. Koleżanki w pracy ciągle pytają co ja robię, że z dnia na dzień wyglądam coraz lepiej i szczuplej. Najbliższa rodzina także mnie bardzo wspiera, jedzą takie same posiłki jak ja, abym nie miała ochoty na coś niezdrowego. Największym wsparciem jest moja Pani dietetyk, która mimo tego, że zdarzały się gorsze tygodnie – nigdy nie przestała we mnie wierzyć i na każdej wizycie mnie mocno wspiera. Dla mnie jest to najlepszy dietetyk w mieście!!! 


Nasza bohaterka jest jedną z wielu osób, które zaufały nam i utraciły niechciane kilogramy z Projekt Zdrowie w Sochaczewie. Większość z tych osób pragnie pozostać anonimowa, co również rozumiemy. Tym niemniej serdecznie dziękujemy za zaufanie nam i podzielenie się swoją historią.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby odzyskać prawidłową sylwetkę oraz poprawić swoje zdrowie z naszą pomocą.Dietetyk Sylwia Matusiak

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie

96-500 Sochaczew, ul. Reymonta 7

tel. 530 154 530 

sochaczew@projektzdrowie.info
Czytaj więcej


e-Sochaczew Top 5

Sprawy urzędowo-administracyjne6

Ulotki dostarczane przez Pocztę Polską - oczernianie jednego z kandydatów?

Rekreacja2

Stadion przy Warszawskiej - pierwszy mecz przed nami

Sprawy urzędowo-administracyjne

Koronawirus Sochaczew - potwierdzony przypadek u pracownika sanepidu

Sprawy urzędowo-administracyjne2

Wybory 2020 - kilka pytań

Sprawy urzędowo-administracyjne9

Andrzej Duda odmówił udziału w debacie - co sądzą o tym sochaczewianie?