Zaloguj się do konta

Pani Agnieszka powitała jesień lżejsza o 10kg. I to jeszcze nie koniec!

Redakcja
2019-10-21
Zdrowie

Decyzję o przejściu na dietę, podejmujemy z różnych powodów - chęć zdrowszego odżywiania, poprawy wyników badań czy samopoczucia, jednak najczęściej jest to po prostu osiągnięcie szczuplejszej sylwetki. Tak też było w przypadku Pani Agnieszka.


Pani Agnieszka jest przykładem osoby, która uwierzyła, że zdrowsze życie i szczupła sylwetka są na wyciągnięcie ręki – bez względu na wiek. Pozytywne nastawienie, cotygodniowe wsparcie dietetyka i nadzieja na zmiany starych przyzwyczajeń przyniosły zamierzone efekty.


Pani Agnieszka schudła 10 kilogramów i walczy o kolejne! Po utracie tylu kilogramów  czuje się bardzo dobrze, jej samopoczucie jest o wiele lepsze. Zapytana o to jak radzi sobie na diecie i co jej pomaga wytrwać w założeniach diety, mówi: 


Najbardziej zmotywowały mnie efekty, które zauważyłam bardzo szybko, już po pierwszym tygodniu widziałam różnicę w tym jak układają się ubrania na moim ciele. Koleżanki w pracy ciągle pytają co ja robię, że z dnia na dzień wyglądam coraz lepiej i szczuplej. Najbliższa rodzina także mnie bardzo wspiera, jedzą takie same posiłki jak ja, abym nie miała ochoty na coś niezdrowego. Największym wsparciem jest moja Pani dietetyk, która mimo tego, że zdarzały się gorsze tygodnie – nigdy nie przestała we mnie wierzyć i na każdej wizycie mnie mocno wspiera. Dla mnie jest to najlepszy dietetyk w mieście!!! 


Nasza bohaterka jest jedną z wielu osób, które zaufały nam i utraciły niechciane kilogramy z Projekt Zdrowie w Sochaczewie. Większość z tych osób pragnie pozostać anonimowa, co również rozumiemy. Tym niemniej serdecznie dziękujemy za zaufanie nam i podzielenie się swoją historią.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby odzyskać prawidłową sylwetkę oraz poprawić swoje zdrowie z naszą pomocą.Dietetyk Sylwia Matusiak

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie

96-500 Sochaczew, ul. Reymonta 7

tel. 530 154 530 

sochaczew@projektzdrowie.info
Czytaj więcej


e-Sochaczew Top 5

Edukacja24

Być gościnią, być ministrą... - jak żeńskie końcówki kreują rzeczywistość?

Zdrowie2

Czy oddział psychiatrii w sochaczewskim szpitalu zostanie zlikwidowany?

Czarna kronika1

Pociąg śmiertelne potrącił człowieka - ruch pociągów do Sochaczewa wstrzymany

Inwestycje2

Nic nie widzieć, nic nie słyszeć, nic nie mówić

Radni i rady samorządowe2

Ponad 50 milionów długu miasta? - radni o finansach