Panie Osiecki Burmistrzu - pytanie

/ 4 komentarzy

Z uwagi na to , że powraca temat sprzedaży terenu po cegielni w Boryszewie obywatelowi z poza granic naszego kraju , przez miasto Sochaczew , mam do Pana pytanie : Czy mógłby Pan Nam mieszkającym w Sochaczewie powiedzieć , za ile został kupiony od miasta teren po cegielni . Chodzi mi o cenę za 1 metr kwadratowy . Odpowiedź ta w/g mnie zakończyłaby wszelkie domysły , plotki i podejrzenia co do klarowności tego problemu .

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

RouterRouter
0
dobry temat a może powinno się zadać wiecej pytan na inne sprawy zwiazane z miastem,tylko czy otzrymamy odpowiedzi? (2019-08-11 11:47)
robroyrobroy
0
coś wychodziło po 5 zł. za metr,trzeba by dokładniej poszukać,ale entuzjazm był nie do opanowania,plany...

https://e-sochaczew.pl/n/dobra-wiadomosc/31249 (2019-08-11 13:00)
NovJanNovJan
+3
Od czwartku 12.07.2012 (proponuję zapamiętać tę datę) nasze ponad roczne starania o znalezienie dużego inwestora, który zechciałby zainwestować w Sochaczewie zakończyły się sukcesem. Z kilku propozycji, jakie daliśmy prezesowi GT Polska ten wybrał właśnie teren dawnej cegielni. W czwartek w wyniku licytacji komorniczej firma GT Polska dokonała zakupu. Od tego momentu jest gospodarzem terenu dawnej cegielni.Dziś, na wyraźną prośbę inwestora, nie mogę zdradzić nic więcej poza tym, że firma ma bardzo ambitne plany co do tego miejsca. Korzyści dla miasta i jego mieszkańców mogą być naprawdę duże. Choćby z tytułu podatków, których likwidator Uniceramiki-Boryszew SA nie płacił. A podatki to jak wiadomo pieniądze na nowe drogi, chodniki, budowę żłobka, czystość, budowę sali gimnastycznej przy SP 4 i wiele innych inwestycji. W przyszłości nowy inwestor to także miejsca pracy dla mieszkańców.Ale o tym innym razem. Na razie jeszcze raz proponuję zapamiętać tę datę – 12.07.2012 rok.buhaha.............. jeszcze raz proponuje zapamiętać te datę;) a ja proponuje zapamiętać kto takie głupoty wygadywał. Dzięki za przypomnienie (2019-08-11 14:14)
zabczynski227zabczynski227
0
Wiemy dzisiaj ,że to była ściema ,nie stworzono Żadnego miejsca pracy ,a gdzie ten chiński szlak . Jednak tak naprawdę to ciekawe jest co innego , ZA ILE OBECNY WŁAŚCICIEL ( dzwigi ) ODKUPIŁ ZIEMIĘ OD DOBROCZYŃCY I WTEDY DOPIERO WYŁONI NAM SIE PRAWDZIWY OBRAZ TEGO INTERESU . ZIEMIA KUPIONA NIC W NIA NIE WŁOZONE I SPRZEDANA .TRZEBA MIEĆ LEB . NIE KAZDY MA TAKIE SZCZĘŚCIE. (2019-08-11 22:33)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy