Paprotnia - auto uderzyło w słup energetyczny

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Paprotnia - auto uderzyło w słup energetyczny Wypadki sochaczew

28 stycznia o godzinie 15.00 strażacy z OSP w Niepokalanowie zostali zadysponowani przez SKKP w Sochaczewie do zdarzenia drogowego na ul. Spacerowej w miejscowości Paprotnia. 

Po dojeździe strażaków na miejsce i wstępnym rozpoznaniu okazało się, że samochód osobowy, prawdopodobnie unikając kolizji z innym pojazdem jadącym z naprzeciwka, zjechał na lewo i czołowo najechał na słup energetyczny, który również został mocno uszkodzony. Na szczęście kierowca pojazdu nie odniósł poważnych obrażeń i sam opuścił pojazd przed przybyciem służb ratunkowych. 

,,Po przybyciu ekipy energetycznej, która zezwoliła po wstępnych oględzinach na odciągnięcie pojazdu, przestawiliśmy pojazd w bezpieczne miejsce, i przekazaliśmy miejsce zdarzenia policji i energetykom, po czym wróciliśmy do naszej remizy o godzinie 16:15." - relacjonuje OSP Niepokalanów

W działaniach na miejscu brał udział zastęp OSP Niepokalanów, Policja oraz Zespół interwencyjny Energetyki.


źródło, zdj. OSP Niepokalanów

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

tomasz-mysliwiectomasz-mysliwiec
0
nie pierwszy raz i pewnie ni ostatni ,po pierwsze ogrodzenie utrudnia widocznosc,po drugie predkosc, sprawe by zalatwil prog zwalniajacy na ktory gmina nie wyraza zgody moze jak dojdzie do tragedii to laskawie go zamontuja a zaznaczam ze 5 m od miejsca wypadku jest plac zabaw (2020-01-29 04:05)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy