Parking przy Starostwie – zamknięty w każdy weekend

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Parking przy Starostwie – zamknięty w każdy weekend Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Starostwo w Sochaczewie będzie zamykać szlaban przy wjeździe na parking. Kierowcy korzystający z miejsc postojowych muszą liczyć się utrudnieniami od piątku do poniedziałku. 


- Informujemy wszystkich kierowców korzystających z miejsc postojowych przy Starostwie Powiatowym w Sochaczewie, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 65, iż począwszy od weekendu 16 - 17 listopada br. w każdą kolejną sobotę i niedzielę parking będzie niedostępny. Szlabany będą zamykane w każdy piątek o godzinie 19.30, a otwierane w poniedziałki o godzinie 7.00 rano – zapowiada urząd. 


Kierowcy muszą liczyć się z niedostępnością parkingu podczas weekendu. Nie ma możliwości innego dojazdu do parkingu niż skorzystanie z dwóch wjazdów od strony starostwa. 

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

JelczJelcz
+2
A czemu to zamykac ?? Nie rozumiem !!! (2019-11-15 22:19)
KStkuKStku
+1
„Jelcz’u” ja postaram się Ci w skrócie wytłumaczyć dlaczego zamykają parking przy starostwie. PO PIERWSZE – to poprzednie władze jeszcze te z innej opcji ale jednak wybrańcy Narodu wybudowały parking za Twoje, moje i Suwerena pieniądze i że tak powiem zawłaszczyły sobie parking jakoby to była ich własność. Te władze zgodnie z tym co jeszcze tamte obmyśliły zamykają jako swoja własność, ale tak na serio chodzi o ilość prywatnych – urzędniczych pojazdów parkujących ZA DARMO na parkingu wybudowanym za publiczne pieniądze. Ty jak jedziesz załatwić coś w starostwie, a nie będzie miejsc możesz zaparkować na Boryszewie urzędnicy mają to w poważaniu ile zajmie ci droga do ich urzędu, ale oni muszą !!! zaparkować przy samym urzędzie. MNIE NAJBADZIEJ IRYTUJE, ŻE WSZYSTKIE PARKINGI W MIEŚCIE, GMINIE I POWIECIE REMONTUJE SIĘ ZA ŚRODKI PUBLICZNE, A PARKINGI PRZED URZĘDAMI – GMINA, MIASTO, US, POWIAT, MOPS itp. itd. URZĘDNICY MAJĄCY I TAK NAJWYŻSZE W MIEŚCIE APANAŻE PARKUJĄ ZA DARMOCHĘ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU PRZEZ 8 GODZIN DZIENNIE, Ty szukaj se miejscówki, a jak znajdziesz to najprędzej na płatnym. URZĘDNICY POWINNI JAK JEST NAPISANE NA PARKOMATACH MIEĆ WYKUPIONY „ABONAMENT” – założę się, że od razu 1/3 pojazdów pod urzędami by zniknęła, czy urzędnik który nie odpowiada za swoje czyny i decyzje ani prawnie, ani administracyjnie ani finansowo jest w jakikolwiek sposób lepszy od zwykłego obywatela – NIE więc jakim prawem parkuje na publicznym za darmochę ??? Nazwałabym rzecz  po imieniu ale dostałabym blokadę na „es”. Jest jeszcze sprawa „drifterow” na obi i tesco porobili te blokad ki, na kufie chyba też już.

  (2019-11-18 09:35)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy