Parkingi w Sochaczewie - są dodatkowe miejsca

/ 6 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Parkingi w Sochaczewie - są dodatkowe miejsca  Inwestycje sochaczew

Sochaczew jak wiele miejscowości w całym kraju zmaga się z problemem braku miejsc parkingowych w przestrzeni miasta. Dlatego każde, które się pojawiają są mile widziane. 


Remont parku przy zbiegu ulic Warszawskiej oraz Traugutta dobiegł końca i mieszkańcy mogą już korzystać z jego dostępności. Przy ulicy Podzamcze pojawiło się także kilka miejsc parkingowych. Rozpoczęły się równocześnie prace budowy amfiteatru ale teren jest ogrodzony co wpływa na bezpieczeństwo a mieszkańcy ze spokojem mogą korzystać z dostępności parkingu. 


Przebudowa amfiteatru to także wizja nowych miejsc postojowych. Projekt amfiteatru budzi wiele skrajnych opinii, które traktują głownie o zmianie obecnego zielonego terenu w obszar mało dostępny pod względem obecności drzew i zieleni. Pozostaje czekać na efekt końcowy. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (6)

wespiwespi
0
"Sochaczew jak wiele miejscowości w całym kraju zmaga się z problemem braku miejsc parkingowych" i jak wiele miejscowości w całym kraju zamiast stawiać na tereny zielone, przyjazne pieszym, infrastrukturę rowerową itd, zachęca kolejnymi parkingami do jeszcze większego ruchu samochodowego. Brawo. Cudownie będzie się spacerować nad Bzurę odnowioną ulicą wśród szpaleru samochodów. No, chyba że tam miejsca dla spacerowiczów nie przewidziano. W końcu samochód jest ważniejszy. (2019-06-15 22:00)
robbo2krobbo2k
0
Sochaczew smutne miasto zafajdane samochodami. Wszyscy ida w ograniczaniu miejsc a my zafajdamy kazda przestrzen publiczna samochodami. Plac Kosciuszki jeszcze do wykorzystania jest (2019-06-15 23:44)
boniekboniek
0
czemu nikt nie pomyśli o parkingach piętrowych, ugotujemy się bez drzew w te upały. (2019-06-16 05:21)
chersocherso
0
Im więcej parkingów, im szersze drogi tym wiecej samochodów w miastach. To powoduje ze ludzie chcą się osiedlać pod miastem żeby odpocząć od hałasu i braku zieleni skazując się tym samym na samochód. Błędne kioło. Idziemy w stronę amerykańskich małych miast ktore umieraja a nie niemieckich. (2019-06-16 13:18)
chersocherso
0
Im więcej parkingów, im szersze drogi tym wiecej samochodów w miastach. To powoduje ze ludzie chcą się osiedlać pod miastem żeby odpocząć od hałasu i braku zieleni skazując się tym samym na samochód. Błędne kioło. Idziemy w stronę amerykańskich małych miast ktore umieraja a nie niemieckich. (2019-06-16 13:18)
joditjodit
+1
Przy okazji tematu o nowych miejscach parkingowych warto zwrócić uwagę na to co dzieje się w od poniedziałku do soboty na placu obok dawnej hurtowni Jutex.

Wszystkie miejsca parkingowe są notorycznie zajmowane przez ludzi jadących busami do Warszawy. Nikt inny tam nie może sie zatrzymać, gdyż ci ludzie zawłaszczyli te mejsca wyłącznie dla siebie. Dlaczego nikt z zarządzających tym miastem nie interesuje się tym co tam się dzieje. W tym miejscu powinny być ustawione parkomaty, a jeżeli jest to problem znak zakazu postoju nie dłużej niż np. 30 min. Najlepiej byłoby gdyby te osoby jednak płaciły za postój swojego samochodu tymbardziej, że blokują te miejsca od rana do późnego wieczora. Jedziesz zarabiać pieniądze to płać za miejsce parkingowe. Ile jeszcze to miejsce ma być darmowym parkingiem? (2019-06-16 15:07)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy