Parkowanie w Sochaczewie - bez kurczaczka ani rusz

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Parkowanie w Sochaczewie - bez kurczaczka ani rusz Czarna kronika sochaczew

Kierowcy w Sochaczewie to dość szeroka grupa osób prezentująca bardzo różne umiejętności. Należy również pamiętać o bardzo ograniczonym terenie do parkowania jaki mamy w mieście. Wykorzystujemy zatem każdy skrawek dostępnej powierzchni i pokazujemy nieograniczone możliwości wyobraźni. 


Na różnych portalach pojawiają się zdjęcia "mistrzów kierownicy", "mistrzów parkowania" ... łatwo oceniamy, a jeszcze łatwiej wydajemy werdykty. Z perspektywy pieszego rzeczywiście każdy kierowca wydaje się być poza wszelką wątpliwość niespełna rozumu egoistą. Wiele mamy sobie nawzajem do zarzucenia. Nie ukrywając parkowanie to również temat rzeka. I właściwie co byśmy nie napisali i ile słów nie wypowiedzieli i tak jutro przyniesie nam nowe zdarzenia. 


Ale tak dla rozluźnienia dzięki uprzejmości "sochaczewskich mistrzów kierownicy" możemy zapoznać się z pomysłowością jaką wykazujemy na co dzień. Skrajnie albo zajmujemy za dużo miejsca, albo brakuje nam dystansu. 


Wydaje się, że tylko uśmiech i piszczący kurczaczek (kaczuszka, misiaczek czy co tam jeszcze montujemy) przy zderzaku może ratować nasze zachowanie. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
+1
żywe są lepsze,przy zbliżeniu poziom sygnalizacji wzrasta od 80 do 190 decybeli :-)) (2019-10-20 09:21)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy