Pasjonat 2014 - wyniki, foto galeria

/ 39 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pasjonat 2014 - wyniki, foto galeria Imprezy cykliczne sochaczew
+34

X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Pasjonat 2014" wyniki, fotogaleria


W niedzielę 22 czerwca do Sochaczewa zjechały pary z całej Polski aby wziąć udział w X Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „Pasjonat 2014”. Impreza ta odbyła się w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Chopina 101, która w tym dniu przeobraziła się w miejsce pełne magi,i jaką daje taniec. Organizatorami byli: Rafał Karbowiak – założyciel i trener Szkoły Tańca ,,Pasjonat” oraz Aneta Ligner – prezes stowarzyszenia „Kobiety FB” przy współudziale Haliny Pędziejewskiej – dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Sochaczewie oraz Mieczysława Głuchowskiego - dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

 

Tancerze rywalizowali w kategoriach tanecznych od 10. do powyżej 15 roku życia w klasach E, D, C, B. Mogliśmy podziwiać tańce standardowe, jak i latynoamerykańskie. Dodatkowo organizatorzy przygotowali dwie niespodzianki. Pierwszą był pokaz cha-chy, którą zatańczyli wszyscy sędziowie, a w trakcie gali wieczornej oglądaliśmy pokaz pary tanecznej z czołówki polskiego tańca towarzyskiego posiadających najwyższą międzynarodową klasę „S”: Michała Jeziorowskiego i Zuzanny Kietlińskiej z klubu Feeling z Warszawy. W swym pokazie zaprezentowali nam trzy tańce standardowe.

Zmagania oceniała 7 osobowo komisja sędziowska w składzie:

1.            Ziomek Joanna Poznań – sędzia główny              

2.            Grzejszczak Mariusz Warszawa            

3.            Goszka Katarzyna Elbląg              

4.            Grzęski Łukasz Toruń               

5.            Dziedziczak Małgorzata Kielce              

6.            Marzec Jarosław Warszawa            

7.            Karbowiak Rafał  Sochaczew      

oraz dwuosobowa komisja skrutacyjna:

1.            Bor Apolinary Łódź                

2.            Ćwiek Ewa Warszawa   

 

O bezpieczeństwo medyczne zadbali Jolanta Szmigiera oraz Piotr Gasiński z Sochaczewskiego Szpitala Powiatowego.

Na zakończenie pary finałowe otrzymały zestawy kosmetyków, pamiątkowe puchary, dyplomy oraz vouchery na zakup biżuterii firmy Oxmo. Znana sochaczewska artystka - Barbara Jachimowicz - ufundowała nagrodę publiczności. Był to obraz przedstawiający parę tańczącą na tle dworku w Żelazowej Woli. Drugą nagrodę specjalną ufundował Pan Adam Orliński – był to piękny puchar oraz drobne upominki.

 

Patronat nad imprezą objęli:

             Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adam Struzik

             Starosta Powiatu Sochaczewskiego – Tadeusz Koryś

             Burmistrz Miasta Sochaczew – Piotr Osiecki

             Wójt Gminy Sochaczew – Mirosław Orliński

             Wójt Gminy Iłów – Roman Kujawa

             Wójt Gminy Teresin – Marek Olechowski

 

Należy pamiętać, że to ciekawe widowisko zawdzięczamy także niezawodnym sponsorom, bez których zorganizowanie imprezy nie byłoby możliwe:

             Anmar – agencja ubezpieczeniowa – ul. Żeromskiego 27

             Artykuły Ogrodnicze „Jurk” Państwa Czaplickich – ul. Trojanowska 76

             Bakoma S.A.

             Barbara Jachimowicz – sponsor prywatny

             Caffe Cabana – kawiarnia i pizzeria – ul. Kochanowskiego 60

             Colorador – agencja reklamowa – ul. Bojowników 7

             Eurostempel Państwa Lewczuków – pl. Armii Ludowej 3

             Gracja Państwa Matysiaków

             Kaufland

             Klinika Alfa

             Korysiówka – gospodarstwo agroturystyczne – Nowa Piasecznica

             McDonald’s

             Oxmo Jewellery

             P.H.U. „Jeznach” sp.j.

             ProFX – film & photography

             Przemysław Gaik – sponsor prywatny

             PZU

             Restauracja „Przepis na kompot” w Żelazowej Woli

             Społem

             Szpital Powiatowy w Sochaczewie

             Teresiński Ośrodek Kultury „T.O.K”

             Tęczowy Ogród

             Verona Products Professional Sp. z o.o.

             Oriflame Sweden

             Fit Studio – siłownia dla kobiet – ul. Warszawska 89

             Studio mebli kuchennych WFM – pl. Kościuszki (pawilony)

 

Serdeczne podziękowania kierujemy również do wszystkich tancerzy i ich rodziców oraz do osób, które całym sercem angażują się i pomagają przy organizacji turnieju, pracownikom MOK i MOSiR.

Dziękujemy również za przybycie wszystkim zaproszonym gościom oraz publiczności, która w tym roku wspaniale dopingowała wszystkie pary.

 

Wyniki turnieju

W turnieju wzięło udział 20 klubów z całej Polski.

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T

1 Majewski Mateusz, Kowalska Natalia UKS-SMS – Łódź

2 Tarach Kamil, Buczyńska Michalina MAKO - Sulejówek                      

3 Sopoćko Dominik, Zawadzka Oliwia BLUE CLASSIC - Warszawa               

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

1 Podłucki Łukasz, Wołkow Małgorzata FEELING - Warszawa                   

2 Brodacki Bartek, Daszkowska Karolina  MAKO - Sulejówek  

                   

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

1 Głogowski Piotr, Jahel Sara  ROCKSTEP - Radom                      

2 Urbański Robert, Mazur Paulina CENTRUM TAŃCA - Radom                 

3 Ziętek Łukasz, Mularczyk Beata CENTRUM TAŃCA - Radom 

                

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

1 Rosiński Hubert, Sobolewska Karolina   SHOW TIME - Płock                     

2 Osiński Michał, Brodacka Ola  MAKO - Sulejówek                     

3 Osiński Maciej, Jędrasek Aleksandra   ROCKSTEP - Radom               

      

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard

1 Bartyś Marcin, Datczuk Aleksandra  KADRYL - Białystok                   

2 Zbucki Patryk, Chalimoniuk Dominika ZAMEK Biała Podlaska                 

3 Jędrasek Tomasz, Szymańska Karolina  ROCKSTEP - Radom 

                    

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin

1 Jędrasek Tomasz, Szymańska Karolina   ROCKSTEP - Radom                     

2 Sołtys Dawid, Denisiuk Julia   ENJOY DANCE STUDIO -  Warszawa

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin

Sobieraj Paweł, Szafarz Aleksandra JEDYNKA - Łódź                        

2 Pośnik Kamil, Niedźwiecka Karolina DUET - Warszawa                      

3 Strugacz Grzegorz, Konecka Zuzanna  DANCE IMPERIUM - Pruszków            

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

1 Lewandowski Marcin, Lewandowska Aleksandra DANCE DANCE - Toruń                  

2 Sobieraj Paweł, Szafarz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź                        

3 Dębski Przemysław, Maciocha Marta  DANCE IMPERIUM - Pruszków            

4 Okraska Jakub, Gzyra Edyta  PASJONAT - Sochaczew                  

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

1 Dembek Mikołaj, Olubińska Sylwia DANCE DANCE - Toruń                  

2 Nogal Aleksander, Preś Katarzyna  BLUE CLASSIC - Warszawa              

3 Czartoryski Daniel, Łysik Agnieszka  DUET - Warszawa  

 

Jeśli chcecie nauczyć się świetnie tańczyć, to zapraszamy na zajęcia do naszej szkoły.

email: recepcja@pasjonat-sochaczew.pl, tel. 508 58 46 46

 

Rafał Karbowiak

Szkoła Tańca „Pasjonat”


foto Daniel Bidiuk

               

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy