Pasjonat - ruszyły zapisy

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pasjonat - ruszyły zapisy Rekreacja sochaczew
+1

Pasjonat czyli taneczna strona życia

Po co komu Taniec?

Twój maluszek uwielbia radosne podrygi w rytm muzyki?

Wykorzystaj naturalne predyspozycje swojego maluszka i przyprowadź je na TANECZNE POBRYKANKI dla dzieci w wieku 2,5-4 lata.  W czasie spotkań, poprzez zabawę, dzieci poznają różne proste kroki taneczne, uczą się słuchać muzyki i reagować na jej akcenty, a także współpracować z rówieśnikami w grupie. Poza tym podczas treningu dzieci uczą się określeń przestrzeni oraz nazw poszczególnych części ciała w powiązaniu z ruchem. Długość i intensywność zajęć są dokładnie dostosowane do możliwości najmłodszych, trwają 30 minut.

Taniec towarzyski – zarówno dla dzieci jak i dla młodzieży

Przygoda z tańcem towarzyskim rozpoczyna się w grupie 5-7 latków. Nauka tańca dla dzieci w tej grupie wiekowej polega na zaznajomieniu dziecka z muzyką i ruchem. W formie zabawy przy muzyce pokazywane są proste elementy taneczne. Taka forma nauki tańca ma na celu przygotowanie dziecka pod względem fizycznym i psychicznym do nauki trudniejszych kroków i choreografii, rozwija koordynację ruchową, wyrabia wrażliwość na muzykę, uczy rozpoznawać melodie i rytmy. Z czasem choreografie stają się trudniejsze i bardziej wymagające. Kolejne etap to zajęcia z TAŃCA TOWARZYSKIEGO, który reprezentuje niezwykłe bogactwo stylów, rytmów i nastrojów. Jest to jedna z najbardziej wymagających i wszechstronnych form tańca. Towarzyski Taniec Sportowy, to aż 10 tańców, z których każdy ma inny charakter i oddaje inne emocje. To między innymi dlatego jest tak lubiany przez dzieci i każdy, kto choć raz zakosztuje nauki, niezależnie od wieku, pozostaje z nim na zawsze. Zajęcia poprawiają umiejętności ruchowe, pamięć ruchową i są jednocześnie wspaniałą zabawą. Pokonują nieśmiałość i sprawiają dużą radość. Taniec to świetna alternatywa dla każdego dziecka, czy młodego człowieka. Taniec towarzyski najlepiej trenować od najmłodszych lat. Dzieci uczą się nie tylko podstawowych kroków danych tańców (walc angielski, wiedeński, tango, quickstep, samba, cha-cha, rumba, jive) ale również dobrze rozumianej rywalizacji oraz zasad dobrego wychowania. Nie wszystkie muszą związać się z tym tańcem na całe życie, czy też brać udział w turniejach tanecznych, ale z pewnością przygoda z tańcem odciśnie trwałe i pozytywne wspomnienie oraz efekty. Taniec towarzyski to nie tylko przygotowanie techniczne, dzięki któremu w przyszłości dziecko łatwiej może poradzić sobie z innymi technikami tanecznymi. Taniec Towarzyski kształtuje także charakter młodej osoby. Trenowany od najmłodszych lat sprawia, że dzieci stają się bardziej wytrwałe w dążeniu do celu. Uczy cierpliwości, sumienności, precyzji i samodyscypliny. Dzięki występom przed publicznością dzieci stają się bardziej pewne siebie, przez co jest im łatwiej zawiązywać nowe znajomości. Młodym mężczyznom daje też świetne przygotowania do prowadzenia w parze oraz uczy obycia w stosunku do kobiet.

Jeśli wesele, to pierwszy taniec młodej pary

Pierwszy taniec weselny, to dla wielu par nie tylko kroki i figury taneczne. To często również moment symbolizujący pierwsze kroki w nowym, wspólnym życiu. Co zrobić aby prezentować się na parkiecie nie tylko pewnie ale i pięknie? W ofercie dla narzeczonych znajdziecie dwa rodzaje zajęć, dzięki czemu możecie wybrać taki rodzaj nauki, jaki najbardziej odpowiada Waszym charakterom i stylowi życia. Do wyboru macie:

- kursy - dla tych, którzy mają czas i w spokojnym tempie chcieliby nauczyć się podstaw

takich tańców jak: walc angielski, walc wiedeński, disco samba tango itd. Zapraszamy na Kurs I stopnia.

kurs tańca użytkowego czyli popularnej disco samby - „od siebie – do siebie”.  Poznanie tego tańca gwarantuje udaną zabawę na każdej imprezie tanecznej.

- lekcje indywidualne – dopasowujemy taniec do Państwa indywidualnych potrzeb i predyspozycji a wszystko to w kameralnej atmosferze.

Odpowiednie przygotowanie sprawi, że Wasz taniec dostarczy wielu pozytywnych emocji wszystkim gościom, a zdjęcia i film z występu będą cudowną pamiątką na całe życie czego życzymy wszystkim Młodym Parom.

TANIEC TOWARZYSKI kurs I i II stopnia

Zajęcia te są przeznaczone dla osób które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tańcem w dorosłym wieku. Może to być krótki epizod mający na celu nauczenie się kilku podstawowych kroków walca wiedeńskiego, walca angielskiego, tango, disco samby czy cha-chy, aby zdobytą wiedzę wykorzystywać np. podczas imprez rodzinnych, czy firmowych. Może to być chęć spróbowania czegoś nowego lub spełnienie marzeń. Wiedzę, którą Wam przekażemy będziecie mogli wykorzystać na wielu imprezach, weselach i balach. Dla osób które będą chciały nadal rozwijać swoje taneczne pasje proponujemy Grupę Hobby.

TANIEC TOWARZYSKI grupa hobby

Zajęcia dla wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki tańca lub są zakochani w tańcu. Zapraszamy osoby dorosłe, które podstawy taneczne mają już za sobą, chciałyby kontynuować naukę w parach na wyższym poziomie oraz chciałyby poznać wiele nowych tańców. Nasi Hobbyści mogą również spróbować swoich sił w rywalizacji ze swoimi rówieśnikami z innych szkół tańca. Słowo rywalizacja nie do końca oddaje to co dzieje się na parkiecie podczas zajęć, czy turnieju. Przypomina to raczej spotkanie dobrych przyjaciół. Jest to doskonała forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Poznania nowych, ciekawych ludzi, dla których Taniec jest wspaniałą przygodą.

Podsumowując

Jeśli:

Twoje dziecko ma dużo energii i uwielbia poruszać się do muzyki lub jest nieśmiałe

nie umiesz tańczyć w parze lub nie czujesz się pewnie na parkiecie;

chcesz mieć nowych znajomych;

szukasz partnera / partnerki do tańca;

nie chcesz spędzać wieczorów przed telewizorem;

to zapraszamy do nas.  

Nabór do nowych grup właśnie się rozpoczął.


www.pasjonat-sochaczew.pl

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy