Patriotyzm po polsku – Debata 9 listopada w Łoskot Cafe [transmisja live]

/ 3 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Patriotyzm po polsku – Debata 9 listopada w Łoskot Cafe [transmisja live] Edukacja sochaczew

Nadchodzi jeden z najważniejszych dni w życiu patrioty. Polaka. Sochaczewianina. 11 listopada. Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Ten dzień jest, a przynajmniej powinien być, wydarzeniem, które nas zbliża, daje poczucie wspólnoty i wartości ważnych dla wielu rodaków. 


Jaką funkcję pełni 11 listopada? Czy jesteśmy patriotami i co to dla nas znaczy? Czy przeszłość dała nam wolność w której dziś funkcjonujemy? Co znaczy dla nas wolność? To tylko niektóre z pytań jakie mogą zostać zadane w dyskusji, która będzie zorganizowana 9 listopada (sobota) od 16.00 w Łoskot Cafe. 


Debatę poprowadzi wieloletnia dziennikarka, wolontariuszka i działaczka społeczna Izabela Goryniak.


Debata, w której będzie można wziąć udział osobiście oraz online na portalu e-Sochaczew.pl rozpocznie się o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy na pierwszy tego typu projekt w Sochaczewie. 


Zachęcamy gorąco do zarezerwowania czasu i wzięcia udziału w debacie. „Patriotyzm po polsku” - pierwsze spotkanie z cyklu Ferment Sochaczewski 


Łoskot Cafe, ul. Traugutta 29

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

metasekwojametasekwoja
0
Proponuję  podyskutować na temat  aforyzmu Oscara Wilde "Patriotyzm jest cnotą ludzi ziejących nienawiścią".  (2019-11-09 07:53)
gajgaj
0
Nie wiem czy to "po polsku" ale jest on wrażliwością w połączeniu z przynależnością.

I objawia się wtedy gdy zachodzi taka konieczność. :) (2019-11-09 19:53)
gajgaj
0
wiesz Metasekwoja

coś jest w tych słowach Wilde'a 

może dlatego że wrażliwość i przynależność są zmiennymi w tym równaniu i czasami efekt tego połączenia może być............ przerażający. (2019-11-09 20:30)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy