Pechowy złodziej zegarków w centrum miasta

/ 2 komentarzy

Policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego sochaczewskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży dwóch wartościowych zegarków. Sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

W środę popołudniu do jednego ze sklepów jubilerskich w centrum Sochaczewa wszedł mężczyzna, który oświadczył sprzedającej, że chce kupić zegarek. Kobieta podała wybrane przez sprawcę modele. W pewnym momencie, 34-letni mieszkaniec Sochaczewa zabrał zegarki i ruszył w stronę drzwi. Sprawca kradzieży został zatrzymany na gorącym uczynku przez policjantów, którzy byli w pobliżu sklepu. Sochaczewianin został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Badanie zawartości alkoholu w organizmie wykazało ponad 2 promile. Zegarki zostały odzyskane, a sprawca usłyszał zarzut kradzieży. Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

NancyNancy
0
Jeden zegarek powinni mu zostawić, miałby chłopina na czym odmierzać czas jak już zostanie osadzony w areszcie...a tak w ogóle to ''szacun'' dla Policjantów. Oby więcej takich owocnych patroli na sochaczewskich ulicach :) (2016-10-29 12:26)
robroyrobroy
0
@Nancy,zaraz patrol,chłopaki byli w pobliżu na piwie. (2016-10-29 17:44)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy