Pędził w terenie zabudowanym 159 km/h

Zdjęcia i foto: Pędził w terenie zabudowanym 159 km/h Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Wyjątkową nierozwagą wykazał się kilka dni temu 24-letni kierowca Audi Q7, który znacząco przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem karnym oraz stracił prawo jazdy. Policja apeluje o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. 


Kilka dni temu policjanci kontrolujący drogę powiatową 3807W w miejscowości Brzozów Stary zatrzymali kierowcę Audi Q7, który w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 159 km/h. Zachowanie mężczyzny było skrajnie nieodpowiedzialne i zagrażało innym uczestnikom ruchu. 24–latek stracił prawo jazdy i został ukarany wysokim mandatem karnym. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że 24 – latek był trzeźwy. 


,,Apelujemy o rozwagę na drodze. Zima nie jest łatwym czasem dla kierowców. Mokra nawierzchnia, parowanie szyb, opady atmosferyczne, a do tego nadmierna prędkość nie wpływają na poprawę bezpieczeństwa. Mimo licznym apeli, policjanci w dalszym ciągu spotykają się z rażącymi przykładami łamania przepisów ruchu drogowego, które obowiązują każdego uczestnika ruchu drogowego." - apeluje policja


źródło KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy