Pierwsza porażka Teresinianek

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pierwsza porażka Teresinianek Piłka nożna sochaczew

O tym, że każda seria kiedyś się kończy, każdy wie. Czasami koniec jest wybawieniem z opresji, a innym przynosi rozczarowanie. Dla naszych futbolistek była tym drugim.

Żeńska drużyna piłki nożnej KS Teresin nie przegrała meczu od ponad trzech miesięcy. Niestety ostatnie spotkanie z MUKS Tomaszów Mazowiecki przerwało wspaniałą serię. Na domiar złego nasze futbolistki przegrały trochę na własne życzenie pozwalając rywalkom na strzelenie goli po własnych, prostych błędach.

Po meczu zasmucony trener drużyny Mariusz Zaborowki powiedział „Każda seria kiedyś się kończy... ostatnio przegraliśmy 04.06 z KU AZS UW też 2:0 i wtedy też straciliśmy ostatni raz bramkę w lidze. Gole zespół z Tomaszowa strzelił po naszych błędach ale piłka nożna jest grą błędów i my je w tym meczu popełniliśmy. Po za tym mieliśmy w tym meczu sporego pecha. Już po dwudziestu minutach boisko musiała opuścić Wiola Banaszek. W przerwie musiałem zmienić bramkarkę która w piętnastej minucie przy interwencji uderzyła głową w słupek i po przerwie nie dała rady wyjść na drugą połowę. Po przerwie i korektach w ustawieniu obraz gry się poprawił ale nadal zawodzi nas skuteczność i niestety nie udało się nic strzelić.”

KS Teresin – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 0:2 (0:2)

skład: Felczak (46' Szewczyk) – Dąbrowska (80' Pesta), Walaszek, Banaszek, Leśniewska, Kozłowska (85' Wiśniewska), Rozparzyńska, Trojanowska, Janas, Rojek (46' Michalska), Ziółkowska