Pierwsze ofiary dzikich kąpielisk

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Pierwsze ofiary dzikich kąpielisk Poszukiwani, zaginieni sochaczew

Na odcinku Wisły przepływającym przez Przęsławice utonęło dwóch 18- latków. Jak wynika ze wstępnych ustaleń chłopcy nie potrafili pływać .


W sobotnie popołudnie czterech braci wybrało się na” dziką plażę” nad Wisłę. W pewnym momencie dwóch z nich odłączyło się i weszło do wody.

Po kilku minutach pozostała dwójka zorientowała się, że w wodzie nie widać rodzeństwa. Przerażeni chłopcy najpierw sami próbowali odnaleźć braci. Kiedy okazało się to bezskuteczne poinformowali o zdarzeniu rodziców. Ok. godz. 20.00 o zaistniałej sytuacji została powiadomiona policja. Zaraz po uzyskaniu informacji oficer dyżurny skierował na miejsce jednostkę OSP Kamion, która z wykorzystaniem łodzi motorowej przeszukała brzegi rzeki.

Jednak poszukiwania okazały się bezskuteczne. Ze względu na zapadający zmrok i zmienne warunki atmosferyczne poszukiwania przerwano. W niedzielę od wczesnych godzin porannych z wykorzystaniem łodzi policyjnych i strażackich kontynuowano „przeczesywanie” rzeki. Po kilkunastu godzinach poszukiwań odnaleziono topielców. 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

santserwis1santserwis1
0
A MAMY JAKIEŚ LEGALNE KĄPIELISKA ? (2009-07-23 19:45)
dragon36dragon36
0
Wakacje to czas wolny od szkoły a zarazem wypraw nad rózne rzeki sadzawki czy stawy a niestety co roku sie słyszy o utonieciach statystyki wcale nie maleja ale co poradzic jak w naszym rejonie niema zadnego pewnego do odpoczynku miejsca . (2009-07-24 18:22)
karol997karol997
0
Szumne obiecanki z zagospdarowaniem terenów nad zalewem Boryszewkim były ale skończyło się jak zwykle tylko na obiecankach. Kiedyś keszcze sanepid badał ten zalew, teraz jak widać nie jest nikt tym zainteresowany. (2009-07-25 06:42)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy