Pierwsze ofiary dopalaczy w Sochaczewie

Zdjęcia i foto: Pierwsze ofiary dopalaczy w Sochaczewie Narkotyki, alkohol sochaczew

Dwie nastolatki w wieku 16 lat postanowiły spróbować działania „dopalaczy”. Żadna z nich nie podejrzewała, że ich przygoda może skończyć się tragicznie.

W dniu wczorajszym (28.09) dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie został poinformowany, że dwie uczennice jednej z sochaczewskich szkół średnich prawdopodobnie znajdują się pod wpływem środków odurzających.
Policjanci z Zespołu d/s Nieletnich i Patologii natychmiast udali się do szkoły, gdzie otrzymali informację o przewiezieniu jednej z dziewczyn do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie przez karetkę pogotowia. Dziewczyna była nieprzytomna.
W rozmowie z lekarzem policjanci dowiedzieli się, że stan przywiezionej przez karetkę nastolatki jest poważny. Obecnie jest przytomna, ale musi spędzić w szpitalu jeszcze jakiś czas.
Trwają ustalenia, jakie substancje mogły spowodować zatrucie i czy nie znajdują się one na liście substancji zakazanych.
Dokumentacja w tej sprawie zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Policja cały czas przestrzega przed tzw. „produktami kolekcjonerskimi”. Młodzież liczy na luz i euforię. Pamiętajmy jednak, że każdy organizm reaguje inaczej i zamiast dobrej zabawy, jest pobyt w szpitalu i realne zagrożenie życia.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy