Pierwsze urodziny Gudonisa

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pierwsze urodziny Gudonisa Koncerty i muzyka sochaczew
+2

Jedyny prawdziwy sochaczewski Kosmita (nie mylić z samorządowym rap-erem i jednocześnie radnym powiatowym) obchodził swoje pierwsze urodziny. Dlaczego tak się stało? Na jego macierzystej planecie Zeta Reticuli IV jeden rok, to siedemdziesiąt obiegów Ziemi wokół Słońca.

Nasz Jubilat na scenie SCK Boryszew dostał od posła Macieja Małeckiego medal „Zasłużony dla kultury Polskiej”. Otrzymał też inne prezenty od oficjeli oraz Przyjaciół. Nie otrzymał niestety prestiżowego tytułu „Honorowego Obywatela Sochaczewa”. Mam nadzieję, że w niedługim czasie to niedopatrzenie zostanie usunięte i Władysław Komendarek znajdzie się w „Hall of Fame” made in Socho.

Wróćmy jednak do urodzinowego wieczoru. Ludzie wypełnili salę i chwilę później, po zakończeniu części oficjalnej, salę wypełniły dźwięki elektrowni Gudonisa. Muzyka owładnęła moją wyobraźnią i zacząłem podróżować razem z Jubilatem. Część zagranych utworów zostało po raz pierwszy wykonanych publicznie.

Muzyka wybrzmiała. Centralne miejsce zajął okazały tort. Strzelały szampany, a i z piersióweczki za zdrowie Władka zostało wypite. Oprócz fanów i przyjaciół Artysty z Sochaczewa, pojawili się ludzie ze stolicy oraz … Szczecina. Trzecia część to przede wszystkim gratka dla tych co z Gudonisem zdjęcie sobie chcieli zrobić. Flesze trzaskały bezlitośnie. Pamiątkowe zdjęcia pozostały.

Podsumowaniem wieczoru było spotkanie Gudonisa z zebranymi. Jubilat zasiadł na tronie i wzięli się za niego Czifu z Nierobem. Zasypali Władka gradem pytań, na które gwiazda wieczoru odpowiadała z dużym poczuciem humoru oraz wdziękiem. Rozmawiano przede wszystkim o muzyce … ale także i o kobietach. Niestety czas szybko mijał i spotkanie z Mistrzem zakończyło się. Wszystko co piękne szybko, za szybko się kończy.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy