Pierwszy koncert za nami

/ 17 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pierwszy koncert za nami Imprezy cykliczne sochaczew
+12

Za nami pierwszy koncert i licytacja w ramach XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestrowe granie rozpoczął piątkowy koncert w Pubie 77. Podczas zaplanowanej na godzinę 19.00 imprezy wystąpili: Jacek Prokopowicz - Hammond, Arkadiusz Osenkowski - saksofon, Andrzej Kopa - vocal, gitara oraz Cezary Krzykowski - gitara.
Kilkugodzinny występ muzyków zachwycił publiczność, która jak zwykle nie zawiodła i po brzegi wypełniła „siódemki”. Popisowa gra na hammondzie w połączeniu z niezwykle czystym i wyrazistym brzmieniem saksofonu czy blues z gitarowymi solówkami, zaczarowały publiczność, która gromkimi brawami dziękowała artystom.
Równie wiele emocji przyniosła licytacja orkiestrowych gadżetów, którą prowadził jak zawsze spontaniczny Dh. Julek Tasiecki. Pod młotek poszły książki i specjalnie przygotowane na tegoroczny Finał upominki WOŚP. Znalazły się wśród nich: książka Krystyny Jandy „www.malpa.pl” z autografem autorki– sprzedana za 65 zł, plakat XVI Finału – 30 zł, czarna koszulka WOŚP – 50 zł, specjalny zegar – 45 zł, budzik Wielkiej Orkiestry – 40 zł, winylowa płyta Led Zeppelin z autografem Roberta Planta – 25 zł, kalendarz Sochaczewskiego Klubu Tenisa Stołowego na 2008 rok - 30 zł oraz specjalna bransoletka Finału – 15 zł. W sumie podczas licytacji udało się zebrać 300 zł, nie licząc oczywiście pieniędzy z prowadzonej podczas koncertu kwesty sochaczewskich harcerzy.
Tymczasem już dziś kolejne koncerty i licytacje. Pierwszy odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Boryszewie o godzinie 17.00. Wystąpią młodzi tancerze z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „Pasjonat” Rafała Karbowiaka, Grupa Tańca Nowoczesnego D.N.A., Klub Tańca Break Dance oraz podopieczni Studia Piosenki. Wieczór warto natomiast zaplanować na wizytę w Klubie „Malibu”, gdzie o godzinie 20.00 rozpocznie się wielkie koncertowe granie połączone z licytacją orkiestrowych gadżetów. Wystąpią: zespół „Shrot”, sochaczewska kapela „Efekt uboczny” i grupa „The Town”.
Serdecznie zapraszamy!


Więcej o Finale:
http://www.e-sochaczew.pl/sochaczew,koncerty-i-licytacje-czyli-wielka-orkiestra-w-sochaczewie,11007.html

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy