Pies skrępowany drutem wyrzucony do stawu – poszukiwany sprawca [UWAGA - drastyczne zdjęcie]

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pies skrępowany drutem wyrzucony do stawu – poszukiwany sprawca [UWAGA - drastyczne zdjęcie] Komunikaty sochaczew

Policja z KPP Stare Babice poszukuje osób, które mogłyby pomóc w odnalezieniu właściciela, bądź osoby odpowiedzialnej za zabicie psa. Tragiczne odkrycie w stawie w Starych Babicach odkrywa ciemną stronę ludzkiej natury. 


Suczka rasy mieszanej o umaszczeniu trójkolorowym, jak podaje komenda Stare Babice, czarno-brązowo-białą, przypominająca rasę beagle, została odnaleziona w stawie w Starych Babicach. Martwe zwierze było skrępowane drutem, który utrzymywał kamień przymocowany na plecach suczki. 


Bestialski czyn, jak przypuszcza policja, mógł wydarzyć się w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Zwierzę miało około 4 do 7 lat oraz wagę 15 kg. Jeśli ktokolwiek mógłby pomóc w odnalezieniu sprawcy tego przestępstwa proszony jest o kontakt z KPP Stare Babice. Choć nie jest to bezpośrednio związane z naszym powiatem to być może mieszkańcy włączą się w poszukiwania i wspólnymi siłami będziemy w stanie włączyć się w poszukiwania sprawcy, surową karę. 


Komunikat KPP Stare Babice:


Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie zabicia w sposób okrutny zwierzęcia. Osoby mające jakąkolwiek wiedzę w tej sprawie lub mogące pomóc w ustaleniu tożsamości właściciela suczki bądź sprawcy, który działając ze szczególnym okrucieństwem zabił ją, proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z Zastępcą Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego kom. Elżbietą Szadkowską w siedzibie jednostki przy ul. Warszawskiej 276 w Starych Babicach lub pod nr tel. (22) 60 43 221. Informacje można przekazać także całodobowo dyżurnemu jednostki na numer telefonu (22) 752 80 00 lub w formie elektronicznej pisząc na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numer sprawy PG-657/19. Zapewniamy anonimowość.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy