Pijana osiemnastolatka uciekła z miejsca zdarzenia

Zdjęcia i foto: Pijana osiemnastolatka uciekła z miejsca zdarzenia  Narkotyki, alkohol sochaczew

Dwa dni temu w Janówku Duranowskim samochód osobowy uderzył w ogrodzenie posesji. Osiemnastolatka, która kierowała autem uciekła z miejsca zdarzenia. Krótko po tym zatrzymali ją sochaczewscy policjanci. Była pod wpływem alkoholu, nie miała uprawnień do kierowania, ale za to posiadała przy sobie narkotyki. Młoda mieszkanka gminy Teresin usłyszała już zarzuty. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Przedwczoraj do sochaczewskiej komendy wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Janówku Duranowskim. Z ustaleń policjantów wynikało, że kobieta kierująca hondą accord na łuku drogi straciła panowanie na pojazdem, a następnie uderzyła w ogrodzenie posesji. Młoda kobieta zostawiła dwóch pasażerów auta, a sama uciekła z miejsca zdarzenia. Jeden z podróżujących z nią mężczyzn został przewieziony do szpitala, ale ma szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

Policjanci ustalili, że sprawcą kolizji jest 18-letnia mieszkanka gminy Teresin. Od razu rozpoczęto jej poszukiwania. Trwały one krótko, ponieważ mundurowi zauważyli ją na jednej z ulic w Sochaczewie. Oprócz tego, że znajdowała się w stanie nietrzeźwości, miała przy sobie amfetaminę, marihuanę i haszysz.

Młoda kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Usłyszała zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwa grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo nałożono na nią mandaty karne za spowodowanie kolizji i kierowanie bez uprawnień.


Za posiadanie narkotyków odpowie również jeden z pasażerów, który posiadał przy sobie marihuanę. 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy