Pijani ojciec i syn, to samo auto i dwie kolizje

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Pijani ojciec i syn, to samo auto i dwie kolizje Wypadki sochaczew

Miał dwa czynne zakazy prowadzenia pojazdów, spowodował kolizję w stanie nietrzeźwości. Gdy wysiadł z samochodu, jego pijany ojciec, również z dwoma zakazami, odjechał z miejsca zdarzenia i uderzył w znak drogowy. Grozi im do 5 lat więzienia.

 

Wczoraj w Jasieńcu doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Kierujący peugeotem (24 lata) uderzył w seata. Do zdarzenia najprawdopodobniej by nie doszło, gdyby był trzeźwy i zastosował się do dwóch czynnych sądowych zakazów prowadzenia pojazdów. W chwili zdarzenia miał ponad 2,5 promila w organizmie.

Gdy zwolennik jazdy na „podwójnym gazie” wysiadł z auta, za kierownicę wsiadł jego 53-letni ojciec i odjechał z miejsca. Jego podróż nie trwała długo, ponieważ nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył peugeotem w znak drogowy. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że on również miał dwa czynne zakazy sądowe, a kierował samochodem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Pojazd usunięto z drogi, a mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Teraz będą odpowiadali za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do wyroku sądu. Grozi im do 5 lat więzienia. W myśl przepisów zaostrzających kary wobec pijanych kierowców i piratów drogowych, sąd obligatoryjnie wyda także zakaz prowadzenia pojazdów od 1 roku do 15 lat.

 

 

 

sierż. szt. Agnieszka Dzik

foto poglądowe

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

Pan AdamPan Adam
+3

Debil spłodził debila i mamy efekty

(2017-10-09 11:50)
jarljarl
0

Do 3x sztuka :)

(2017-10-11 13:20)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy