Pijany i agresywny sochaczewianin dobijał się do drzwi osoby objętej kwarantanną

Zdjęcia i foto: Pijany i agresywny sochaczewianin dobijał się do drzwi osoby objętej kwarantanną Narkotyki, alkohol sochaczew

Był pijany i dobijał się do mieszkania członka rodziny, który jest objęty kwarantanną domową. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu i ma do odbycia kilkunastomiesięczną karę pozbawienia wolności. Jeszcze dzisiaj trafi do wskazanej placówki penitencjarnej.


30 marca w godzinach wieczornych policjanci otrzymali zgłoszenie, że pijany mężczyzna demoluje klatkę schodową i dobija się do jednego z mieszkań w którym przebywa osoba objęta kwarantanną domową. W związku z tym mundurowi założyli specjalistyczne kombinezony ochronne, ponieważ nie mieli pewności czy mężczyzna miał wcześniej kontakt z tą osobą. Po dojeździe na miejsce zastali wybite szyby w klatce schodowej, a także 34-letniego agresywnego sochaczewianina. Konieczne było użycie środków przymusu bezpośredniego, w tym kajdanek.


 Okazało się, że mężczyzna ma prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie i dodatkowo jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz ma do odbycia kilkunastomiesięczną karę pozbawienia wolności. 


34-latek został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Jeszcze dzisiaj trafi do wyznaczonej placówki penitencjarnej, gdzie odbędzie zasądzoną karę.źródło KPP Sochaczew 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy