Pijany kierowca spowodował kolizję z radiowozem

Zdjęcia i foto: Pijany kierowca spowodował kolizję z radiowozem Wypadki sochaczew

Policjanci sochaczewskiej komendy jechali na interwencję do miejscowości Kornelin, gdy w prowadzony przez nich radiowóz uderzył pojazd marki Lublin. Jego kierowca miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj (27.12.2011 policjanci sochaczewskiej komendy jechali na interwencję do Kornelina (gm. Nowa Sucha). Nagle w miejscowości Kozłów Biskupi na ich pas ruchu zjechał pojazd marki Lublin i uderzył z lewy bok pojazdu służbowego. Gdy policjanci wysiedli z pojazdu chcąc sprawdzić czy nikomu się nic nie stało, kierowca Lublina zaczął uciekać z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze natychmiast udali się w pościg za sprawcą kolizji, którego zatrzymali kilka kilometrów dalej.
Na miejsce przybył prokurator pod którego nadzorem wykonywano dalsze czynności. Okazało się, że 53 – letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz zwolennik jazdy na tzw. „podwójnym gazie” odpowie za spowodowanie kolizji, jazdę bez uprawnień i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy