Pijany z zakazem spowodował wypadek

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pijany z zakazem spowodował wypadek Wypadki sochaczew

W dniu 27 marca 2014 roku policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Warszawy, który spowodował wypadek na skrzyżowaniu ulic Brukowej z Harcerską w Sochaczewie. Mężczyzna kierował nissanem znajdując się w stanie nietrzeźwości i pomimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów. Teraz stanie przed sądem. 
27 marca dyżurny sochaczewskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Brukowej z Harcerską. Na miejscu wstępnie ustalono, że 38-letni mieszkaniec Warszawy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Volkswagen Polo, który był kierowany przez 25-letnią mieszkankę powiatu sochaczewskiego. 


Okazało się, że 38-latek w chwili zdarzenia był pijany, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Ponadto, mężczyznę obowiązywał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez warszawski sąd. W wyniku tego zdarzenia, do szpitala trafił 60-letnia pasażerka nissana. Nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz będzie odpowiadał przed sądem.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy