Piknik Powitanie Lata na plaży miejskiej

/ 3 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Piknik Powitanie Lata na plaży miejskiej Rekreacja sochaczew

Piknik „Powitanie Lata” na plaży miejskiej


Dnia 24 czerwca od godziny 10.00 aż do 19.00 na plaży miejskiej odbywać się będzie Piknik na powitanie lata. Organizatorzy przewidują wiele zabaw oraz atrakcji dla wszystkich uczestników. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Plaża podzieli się kilka stref. Będą to:
dmuchane zamki oraz zjeżdżalnie
strefa bobasa
klockolandia
strefa video – gracza
kącik plastyczny
karaoke
quady i bezpieczny kierowca
gokarty
bramka celnościowa
 
Do dyspozycji będzie kuchnia z naleśnikami. W programie przewidziane są gry oraz zabawy rodzinne, wiele atrakcji sportowych oraz muzycznych. Impreza jest współtowarzyszącą V Biegu Cichociemnych. Na zabawę zapraszają Burmistrz Miasta Sochaczew Piotr Osiecki oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Sylwester Kaczmarek.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

kacperskyykacperskyy
+2
niee noooo...!! na plażę miejską skleconą z baraka i skrzynek po kartoflach pan Burmistrz Miasta Sochaczew Piotr Osiecki oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Sylwester Kaczmarek zapraszają na naleśniki, poukładać klocki i strefe bobasa, tak na przywitanie lata - jak to wzniosle i dumnie brzmi :)))))) jaki rozmach!! panowie!! szkoda ze nie wymieniliscie z nazwiska calej rady miejskiej i wszystkich  swietych hahhaha, moze jeszcze jakies przemowienie przy tym nalesniku? pomnik moze jakis? albo przecinanie wstegi?? zrobi sie przebitkie na barak żulerski i niech dział promocji wysle to w swiat.. promuje nasze miasto :)poza tym ....zapraszacie na plaże miejską z barakowozem i wśród atrkacji nie ma nawet jednej zwiazanej z wodą??? elooo??? a tak dumnie otwieraliscie ten przybytek i co? na plazy miejsckiej głowna impreza to dmuchane zamki i kącik plastyczny?? nożeż panie kochany... cos sie wam po.. ten tego ten.. (2018-06-21 11:00)
dragon36dragon36
+2
w świat to aby nie poszło że sie ktos utopił na przystani,bo takich tam nie brak a molo do tego jak wymarzone. (2018-06-21 11:11)
MitutoyoMitutoyo
-2
Dobrze, że Ciebie tam Kasperskyy nie będzie. :) (2018-06-22 06:57)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy