Piknik Rodzinny - Giżyce 2019

/ 23 zdjęć
Zdjęcia i foto: Piknik Rodzinny - Giżyce 2019 Opieka społeczna sochaczew
+18

W dniu 19 czerwca 2019 r. podopieczni Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Giżycach oraz dzieci z rodzin zastępczych z terenu powiatu sochaczewskiego wraz z opiekunami mieli przyjemność uczestniczyć w kolejnym pikniku rodzinnym organizowanym na terenie placówki w Giżycach.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez panią Dyrektor Placówki Kamilę Gołaszewską - Kotlarz, panią Dyrektor PCPR Katarzynę Kajak, pana Wicestarostę Tadeusza Głuchowskiego oraz panią Skarbnik, Teresę Pawelak, którzy obdarowali wszystkie dzieci słodyczami.

Na uczestników czekało szereg sportowych i muzycznych atrakcji, prowadzonych przez sympatyczne panie animatorki: malowanie buziek, przeciąganie liny, taniec w sztucznym śniegu, zabawy z obręczami hula hop, karaoke, jak również dmuchane zamki oraz basen z kulami wodnymi. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z waty, podczas których każdy mógł własnoręcznie wykonać dla siebie kolorową watę cukrową. Podczas pikniku dzieci mogły uczestniczyć w przejażdżce legendarnymi fiatami 126p, które odwiedziły placówkę. Na wszystkich uczestników pikniku czekała pyszna grochówka, kiełbaska oraz liczne słodkości.

Po ponad 3-godzinnych szaleństwach przyszła pora na powrót do domu. Piknik wywołał wiele uśmiechów i radości zarówno wśród najmłodszych, jak i ich opiekunów. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy