Piknik z okazji Dnia Dziecka – Bajkowe Podróże

/ 10 zdjęć
Zdjęcia i foto: Piknik z okazji Dnia Dziecka – Bajkowe Podróże Imprezy cykliczne sochaczew
+5

Słonecznie, radośnie i kolorowo - tymi słowami można podsumować piąty piknik z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany przez nasze Stowarzyszenie IMPULS z Hotelem Chabrowy Dworek.  Na szczęcie pogoda dopisała i mogliśmy się cieszyć ze wspólnej zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Na pięknym, rozległym terenie przy hotelu, przez ponad 3 godziny trwała zabawa z atrakcjami, dla każdego. Największym powodzeniem wśród dzieci cieszyły się tradycyjne dmuchańce. Dzieci mogły do woli szaleć na dmuchanych zjeżdżalniach, trampolinie i karuzeli. Atrakcją naszego pikniku był pokaz sprzętu pożarniczego zaprezentowany przez strażaków z OSP w Paprotni. Druhowie opowiedzieli dzieciom o swojej pracy, pokazali sprzęt i wytłumaczyli jego działanie. Dzieci mogły podziwiać pokaz sprzętu w trakcie ćwiczenia bojowego i bezpośrednio w nim uczestniczyć.

Podczas pikniku artyści z warszawskiej Agencji Artystycznej PRIMA zaprosili dzieci w podróż do świata bajek.  We wspólnej zabawie, konkursach i tańcach uczestniczyła liczna grupa dzieci i dorosłych.

Dla wszystkich dzieci przygotowany był poczęstunek: batoniki, ciastka, soczki oraz kiełbaska z grilla.

Serdecznie dziękujemy właścicielom oraz personelowi Hotelu ”Chabrowy Dworek” za umożliwienie zorganizowania pikniku na ich terenie, pomoc w przygotowaniu i obsłudze imprezy.

Słowa podziękowania kierujemy do naszych sponsorów: Urzędu Gminy w Teresinie, Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, Banku Spółdzielczego w Teresinie za wsparcie finansowe imprezy. Dziękujemy  firmom: MARS Polska, Bakoma, FANEX i ARPEX za podarowanie produktów spożywczych, upominków i nagród dla dzieci. Dziękujemy również  strażakom z OSP w Paprotni za ciekawy pokaz sprzętu i ćwiczeń bojowych oraz Gminnemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za wypożyczenie sprzętu sportowego.

Ze swej strony bardzo dziękuję wszystkim osobom, które pomagały nam w przygotowaniu
i prowadzeniu imprezy: Oli Beta,  Justynie i Paulinie Szymaniak, Angelice Grodzkiej, Monice Mońka, Marzenie Haber za malowanie twarzy i Agnieszce Michnowskiej za prowadzenie kącika plastycznego. Jankowi Krukowskiemu, Szymonowi Banachowi, Adrianowi Kameckiemu  i  Jarkowi Ptaszkiewiczowi za pomoc techniczną, a także sympatykom i członkom Impulsu: Dorocie Beta, Teresce Banach, Danusi Olejnik, Tosi Gigier i Basi Witkowskiej za obsługę pikniku. 

 

Agnieszka Ptaszkiewicz

Prezes Stowarzyszenia IMPULS

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy