Pił z kolegą, potem ukradł mu samochód

Zdjęcia i foto: Pił z kolegą, potem ukradł mu samochód Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

W nocy z 30.11 na 1.12 do dyżurnego KPP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło w Plecewicach. Na miejsce został zadysponowany patrol policji. 


Po dojeździe na miejsce zastali rozbite i porzucone volvo. Kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad autem, uderzył w znak drogowy, a następnie w ogrodzenie posesji. Właściciel samochodu zauważył brak kluczyków oraz pojazdu  dopiero w niedzielę rano. 


,,Z policyjnych ustaleń wynika, że w sobotę wieczorem doszło do spotkania użytkownika volvo i jego kolegi. Mężczyźni rozeszli się do swoich domów, lecz 33 – latek postanowił wrócił na posesję znajomego. Zabrał kluczyki, wsiadł do auta i odjechał. Wyjeżdżając z Plecewic stracił panowanie nad pojazdem, wpadając do rowu ściął znak drogowy i uszkodził ogrodzenie posesji. Mężczyzna pozostawił rozbite auto kolegi i wrócił do domu. Kilka godzin później został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Okazało się wówczas, że dodatkowo ma 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.   


Zatrzymany usłyszał już zarzuty kradzieży pojazdu oraz kierowania samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Przyznał się do popełnionych przestępstw. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności." - informuje KPP Sochaczew


źródło, zdj. KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy