Ping-pongowy Mikołaj

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Ping-pongowy Mikołaj Tenis stołowy sochaczew

Sześć sobotnich godzin spędzili pasjonaci tenisa stołowego w hali sochaczewskiego MOSiR. Powodem był Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez UKS MOSiR Basket Sochaczew i firmę KomPit.


Do zawodów przystąpiła rekordowa ostatnio ilość uczestników. Piłeczkę odbijało 39 osób podzielonych na cztery kategorie – dziewczęta, dzieci (szkoła podstawowa), młodzież (gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna) i dorośli.


W najliczniej obsadzonej kategorii „dorośli” zagrało dziewiętnastu mężczyzn. Pierwsza runda, to rywalizacja w czterech grupach. Do fazy pucharowej awansowało po dwóch najlepszych zawodników. W półfinałach Damian Selerski wygrał 3:0 z Piotrem Michalczukiem. Takim samym wynikiem zakończył się drugi, bratobójczy pojedynek pomiędzy Jackiem i Rafałem Malinowskimi. Pojedynek o brąz z Piotrem Michalczukiem, wygrał 3:1 Rafał Malinowski. Finał pomiędzy Damianem Selerskim i Jackiem Malinowskim zakończył się wynikiem 3:0. Pozostałe kategorie zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.


Wyniki turnieju

Dziewczęta

1.Wiktoria Mamcarz

2.Maria Kucharska

3.Agata Kucharska

Dzieci

1.Maciej Ignatowski

2.Michał Wojciechowski

3.Oliwier Chrzanowski

Młodzież

1.Mateusz Selerski

2.Jakub Kaźmierski

3.Jerzy Sęk

Dorośli

1.Damian Selerski

2.Jacek Malinowski

3.Rafał Malinowski


Po turnieju głównym odbył się dodatkowy turniej deblowy, w którym wystąpiło sześć par. W finale bracia Selerscy wygrali 3:1 z Adamem Ertmanem i Jakubem Kaźmierskim. Trzecie miejsce zajęli Piotr Michalczuk i Marek Korzemski.


Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, a podczas trwania imprezy mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku. Najważniejsze jednak było, że tak liczne grono w różnym wieku, mogło aktywnie spędzić czas.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy