Piotr Pietrzak - czy był w Płocku?

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Piotr Pietrzak - czy był w Płocku? Interwencje i pomoc sochaczew

Kilka dni temu pisaliśmy o poszukiwaniach bezdomnego mężczyzny widzianego w Płocku, który według świadków łudząco przypomina zaginionego Piotra Pietrzaka. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ i TUTAJ

Poszukiwania Piotra Pietrzaka trwają nieprzerwanie od kilku miesięcy. Angażuje się w nie mnóstwo osób: rodzina, przyjaciele, znajomi, policja, detektyw oraz mnóstwo innych ludzi. Sprawdzane są dokładnie wszystkie tropy, każdy najmniejszy ślad.

Kilka dni temu zaczęły napływać informacje od świadków, którzy twierdzili, że widzieli zaginionego Piotra na terenie Płocka. W związku z tym, jego przyjaciel wraz z rodziną i znajomymi wyruszyli w celu sprawdzenia tej informacji. Przeczesywali miasto bardzo dokładnie, niestety jak dotąd bezskutecznie.


Miłość nie zna granic 

Bliscy zaginionego robią wszystko żeby go odnaleźć. Na bieżąco sprawdzane są szpitale oraz monitoring. Rodzina wyznaczyła nagrodę w wysokości 5000 zł za wskazanie miejsca jego pobytu. W poszukiwania od samego początku bardzo zaangażowany jest również przyjaciel zaginionego, Pan Piotr. Jak czytamy na stronie fb ,,Zaginieni przed laty":

- Założył stronę internetową, na której przedstawiona jest sprawa zaginięcia Piotra i list przyjaciół z apelem do zaginionego, by dał jakikolwiek znak życia. Organizował również kilka akcji poszukiwawczych na Wiśle oraz na okolicznych terenach w Wyszogrodzie.


Akcja poszukiwawcza trwa nadal. Przypominamy rysopis zaginionego:

Wzrost - ok. 180cm

Oczy - niebieskie.

Szczupła - sylwetka

W chwili zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę, granatowe spodnie bojówki i czarne adidasy.


Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje na temat zaginionego lub zna jego aktualne miejsce pobytu, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie pod numerem tel. (46) 8637222, numerem alarmowym 112, 997 lub z najbliższą jednostką policji.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
0
moze był,moze nie,moze wybrał sobie zycie samotnika i zniknął z oczu rodzinie,kto to wie? (2020-05-22 18:54)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy