Piracki piknik na placu zabaw przy ul. Grunwaldzkiej

Niestety sztorm na morzu nie pozwolił nam dziś na odnalezienie skarbu. Ale nic się nie stało, Piraci, nic się nie stało. Uda się następnym razem.

Na dzisiejszym pirackim pikniku na Placu zabaw przy ul. Grunwaldzkiej zbudowaliśmy już własne statki pirackie, zebraliśmy załogę i zadbaliśmy też o odpowiednie akcesoria Wilków morskich pirackie czapki z czaszką i opaski na oko. Wyszorowaliśmy już pokłady statków i uzupełniliśmy beczki z rumem. Na kolejnym pikniku 3 sierpnia dokończymy naszą zabawę. Zapraszamy do galerii zdjęć z dzisiejszej imprezy, którą niestety przerwała burza.

Rysunki statków będzie można obejrzeć już wkrótce na Pływalni Orka w Sochaczewie. Dziś dzieci mogły skosztować pirackiego rumu w postaci soczków;) oraz złowili mnóstwo śledzi batoników.

Każdy mały pirat otrzymał Certyfikat Prawdziwego Pirata z hasłem : Na wszystkie skarby świata pasuję Cię na Pirata , a Dawid, który zabrał na dzisiejszy piknik prawdziwe pirackie akcesoria, otrzymał dodatkowo nagrodę . Zachęcamy dzieci do przebrania się na kolejny festyn , nagrody czekają.

Na kolejnym pikniku na placu zabaw przy ul. Grunwaldzkiej 3 sierpnia poszukamy dalej skarbu piratów i zdejmiemy dodatkowo klątwę ze smoka Zygmunta, który straszy w okolicznych wioskach.

Wszystkie dzieci zapraszamy również 23 lipca o godz. 15.00 na Letni Wielobój Sprawnościowy dla Dzieci w Integracyjnym Ogrodzie Zabaw i Sportu przy Al. 600 lecia w Sochaczewie. W programie m.in. sprawnościowy tor przeszkód, rzut piłką lekarską , biegi na czas, rzuty do celu, skłony w przód na materacu, skok w dal z miejsca. Dla zwycięzców  nagrody .

Zapraszamy również 24 lipca na Pływalnię Orka na Festyn Wodny od godz. 14.30. w programie : wyławianie skarbów, najdłuższy ślizg, rzut do celu, wyścig na desce windsurfingowej.

Serdecznie zapraszamy.

Renata Kubik. MOSiR Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy