Zaloguj się do konta

PKS Sochaczew

Borys Głowaczewski (glownikowicz)
2020-06-24
Interwencje i pomoc
W dniu wczorajszym po długim niebycie w Sochaczewie chciałem skorzystać z usług PKS i udać się z Sochaczewa do Rybno.Wszedłem na strony internetowe i dowiedziałem się że autobusy kursują i nie ma problemu.Wybrałem się z moimi bliskimi na przystanek przy placu Kościuszki aby o godz 10.54 odjechać do Rybna.


Niestety nasze oczekiwania były próżne ponieważ autobus nie przyjechał.Zadzwoniłem po info do PKS Grodzisk Mazowiecki aby dowiedzieć się szczegółów. Tam bardzo nie miła Pani poinformowała mnie że ona nic nie wie i o szczegóły kazała mi zapytać w placówce Sochaczew do której podała mi numer telefonu. Zacząłem wydzwaniać do placówki w Sochaczewie do której wykonałem 34-słownie (trzydzieści cztery) próby połączenia niestety nie skuteczne. Dodzwoniłem się w dniu dzisiejszym o dziwo za pierwszym razem i dowiedziałem się od Pana-też bardzo nieprzyjemnego że było ogłaszane na sochaczewskich forach że autobusy od początku pandemi nie kursują. Ok.być może było ogłaszane ale ja nie musiałem tego słyszeć,nie ma żadnej informacji o tym że autobusy nie kursują na przystankach a na forach informacyjnych wszędzie widnieje że autobusy kursują.


Mam pytanie po co ta nieprzyjemna obsługa tam jest i bierze pieniądze za nic nie robienie?-dlaczego nie są sprawdzane portale informacyjne,nie odświeża się ich?-jak długo ludzie mają być wprowadzani w błąd?-chyba pora to skończyć.

Opinie (1)

linu

Bo to miasto nadal nie wyszło z okowów PRL-u [2020-06-25 08:08]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc