Plebiscyt Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Sochaczewskiego - Trzecie miejsce Jana Kocimskiego

Zdjęcia i foto: Plebiscyt Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Sochaczewskiego - Trzecie miejsce Jana Kocimskiego Biegi sochaczew

14 kwietnia 2012 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Sochaczewie odbyło się podsumowanie X Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Sochaczewskiego. Plebiscyt splótł się z X rokiem wydawania tygodnika - Express Sochaczewski.

Miło nam poinformować że w gronie 10 finalistów znalazło się aż trzech biegaczy. Wszyscy są lub byli członkami KM „Aktywni” Sochaczew.

Dziewiąte miejsce zajął Emanuel Zimny – Klub Maratończyka „Aktywni” Sochaczew.

Siódme miejsce przypadło Grzegorzowi Kozłowskiemu – obecnie zawodnikowi AZS Warszawa byłemu zawodnikowi KM „Aktywni” Sochaczew.

Na zaszczytnym trzecim miejscu stanął Jan Kocimski – Klub Maratończyka „Aktywni” Sochaczew. W imieniu Janka – startującego w Maratonie w Dębnie nagrodę odebrała również biegająca i reprezentująca barwy KM „Aktywni” Kamila Kocimska.

W plebiscycie udział brali Beata Szustkiewicz, Adrian Kowalski – oboje KM „Aktywni” Sochaczew oraz Ewa i Maciej Brzezina – nordic walkerzy kiedyś KM „Aktywni” Sochaczew obecnie NW Speed Sochaczew.

Bardzo cieszymy się że biegi – lekkoatletyka zdobywa coraz większe uznanie wśród mieszkańców powiatu i miasta. Miejmy nadzieję że osoby oddające na nas głosy pokuszą się o czynny udział w imprezach organizowanych przez KM „Aktywni” Sochaczew. Może zasilą również jego szeregi.
Naszym zdaniem plebiscyt pokazał że my jako amatorzy (nie jesteśmy zawodowymi sportowcami, choć wyczyny naszych niektórych klubowiczów mogą to sugerować) również przyczyniamy się do promocji miasta oraz powiatu. Jest nam szalenie miło że kibicuje nam aż tyle osób i interesuje się naszymi postępami i poczynaniami.

Dziękujemy za każdy oddany głos i zapraszamy do rekreacyjnego spędzania wolnego czasu.

Biegi to pasja którą łatwo się zarazić i uprawiać w każdym wieku.

Do zobaczenia na sochaczewskich drogach, chodnikach, lasach, boiskach, stadionach.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy