Plener Grupy OtoFOTO w Sannikach. 02.06.2019

Zdjęcia i foto: Plener Grupy OtoFOTO w Sannikach. 02.06.2019 Wystawy, projekty sochaczew

Plener Grupy OtoFOTO w Sannikach.

 "Fotografia zmusza do odkrywania świata wciąż na nowo ... I to jest w niej najcenniejsze oraz to, że częstokroć pozwala nam się porozumieć."- to motto koła entuzjastów fotografii cyfrowej OtoFOTO.

Grupa powstała w 2009 roku. Założycielem grupy jest Przemko Stachowski- artysta malarz, fotografik. Absolwent wydziału Malarstwa na ASP w Warszawie. 

   Ta międzynarodowa  już dziś grupa działa od 2009 roku i skupia  ponad 1000 członków z Polski i ze świata. Początkowo jej działalność związana była wyłącznie z Sochaczewem i tutejszym Centrum Kultury. Stopniowo jednak obszar działań rozszerzył się do innych miast a to za sprawą cyklu promujących działania fotografików OtoFOTO wystaw z cyklu "Wędrująca wystawa Grupy OtoFOTO". Do dziś odbyło się sześć edycji tego projektu promującego fotografię. 

Tym razem Grupa OtoFOTO została zaproszona na plener do Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w pałacu i parku w Sannikach. Plener odbędzie się 2 czerwca (niedziela).

Spotkanie na miejscu o 11:00.

Wkrótce poznamy efekty tego projektu.

Aby wziąć udział w projekcie trzeba być członkiem grupy. Rejestracji można dokonać na Facebooku bo tam jest forum grupy. 

Aby dokonać rejestracji kliknij w ten LINK i zapoznaj się z regulaminem.

Pst! 19

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy