Płonący samochód na Miłej

/ 1 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Płonący samochód na Miłej Pożary, straż pożarna sochaczew

23 lipca, ok. godz. 21.30 na ul. Miłej w Sochaczewie spłonął samochód. Jak relacjonuje świadek, kierujący fiatem punto, jadąc ul. 15 Sierpnia, zauważył dym wydobywający się spod maski jego samochodu. Mężczyzna skręcił w ul. Miłą, gdzie po kilkunastu metrach zatrzymał auto i szukał pomocy w okolicznych domach.

 

- Jak się dowiedziałem, kierowca płonącego samochodu nie mógł znaleźć gaśnicy i po kilku nieudanych próbach ugaszenia pożaru zadzwonił po straż pożarną. Na miejsce przyjechał jeden zastęp straży pożarnej, który zabezpieczył teren, ze względu na instalację lpg, oraz błyskawicznie ugasił ogień. Jednak cała komora silnika się spaliła, auto praktycznie nadaje się na złom – opowiada mieszkający blisko zdarzenia świadek, któremu dziękujemy za przesłanie do naszej redakcji informacji i zdjęć.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
0
przyczyną mógł być niesprawny wentylator chłodnicy,przegrzanie silnika,(nie jestem fachowcem)zastanawia mnie dlaczego producenci zrezygnowali z opcji chłodzenia silnika po jego zgaszeniu,w bardzo upalne dni,zatrzymujące się samochody huczą wentylatorem,wentylator powinien schładzać do uzyskania bezpiecznej temperatury,w 90 % samochodów chłodzenie wyłącza się po wyjęciu kluczyka,silnik pozostaje gorący,po kilkunastu minutach włączam silnik i od razu wiatraczek kręci jak szalony,przegrzanie niszczy silnik wydaje mi sę (2015-07-25 11:15)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy