Pływająca TOI-TOI – ka

/ 2 komentarzy


Niestety, w naszym mieście w okresie wakacyjnym wandalizm kwitnie, i nie dotyczy to wyłącznie młodzieży szkolnej, ale i osób starszych. Najprawdopodobniej ci ostatni, ukradli krzewy i kwiaty zasadzone w gazonach stojących na pl. Kościuszki i ul. Traugutta.
Z kolei w nocy z niedzieli na poniedziałek, 3 sierpnia, młodzież dała pokaz swych umiejętności w Parku Garbolewskich. Młodzi ludzie musieli dysponować nie lada siłą, by przenieść ważącą ponad 100 kg kabinę TOI-TOI przez park i wrzucić do stawu. Ich następnym „wyczynem”było zniszczenie betonowej ławki wartej ponad tysiąc złotych.
Aby wyciągnąć kabinę ze stawu, pracownicy ZGM-u musieli dopłynąć do niej pontonem, a następnie ciągnikiem wydostać ją na brzeg. Zniszczona ławka trafi do magazynów ZGM – niestety nie da się już jej naprawić.
Sochaczewska policja przyjęła zgłoszenie o wandalizmie i jeżeli uda jej się ustalić sprawców tego zdarzenia, będą musieli oni pokryć straty. Może być to o tyle utrudnione, iż kamery monitoringu obejmują jedynie teren przylegający do szkoły muzycznej.
J.W

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

olek1985olek1985
0
Zgodzę się ze stwierdzeniem, że: ...( kamery monitoringu obejmują jedynie teren przylegający do szkoły muzycznej)... Ale na ulicy Traugutta jest kamera obrotowa, która obejmuje Traugutta w obie strony, a na plac Kościuszki patrzy też kamera obrotowa, która jest na budynku muzeum ... Więc pogratulować obserwatorom :) (2009-08-12 16:11)
stassstass
0
A pan JW niech się lepiej zajmie pracą, skoro jest urzędnikiem, a nie kwestią monitoringu. Gdy miasto oferowało więcej zajęć młodzieży, nie byłoby tylu problemów. Ale co w Sochaczewie można robić? Chlać na dniach Sochaczewa, albo tańczyć w domu kultury. Innych ofert nie ma. A dziś młodzież ma jednak nieco większe wymagania! (2009-08-15 15:02)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy