Po raz kolejny przeczesywali Wisłę w poszukiwaniu Piotra Pietrzaka

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Po raz kolejny przeczesywali Wisłę w poszukiwaniu Piotra Pietrzaka Poszukiwani, zaginieni sochaczew

3 marca po raz kolejny strażacy przeszukiwali Wisłę w poszukiwaniu zaginionego Piotra Pietrzaka. Przypominamy, że mężczyzna widziany był po raz ostatni 23 stycznia 2020 roku po godzinie 8.00 rano w okolicach Miejskiego Przedszkola nr 3 im. Jana Brzechwy przy ul. Poprzecznej 3 w Sochaczewie, do którego odwiózł swoją córkę.

3 marca po raz kolejny przez kilka godzin strażacy z użyciem sonaru przeczesywali Wisłę metr po metrze w poszukiwaniu zaginionego Piotra Pietrzaka. Działania te nie przyniosły jednak żadnego rezultatu. W dalszym ciągu nie można ustalić co dzieje się z mężczyzną. Sprawą zajęła się również Agencja detektywistyczna WD Detektywi.

O dotychczasowych poszukiwaniach pisaliśmy TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ.


PRZYPOMINAMY!

Piotr Pietrzak jest szczupłej sylwetki, ma około 185 cm wzrostu, oczy niebieskie.

W dniu zaginięcia ubrany był prawdopodobnie w granatową kurtkę, granatowe spodnie "bojówki" oraz czarne sportowe buty marki Adidas.

Mężczyzna ma przy sobie dokumenty i nieznaczną ilość pieniędzy. Nie ma ze sobą telefonu komórkowego.

Wszyscy którzy wiedzą co się stało z Piotrem bądź posiadają informacje, które pomogą w jego odnalezieniu proszeni są o kontakt z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju lub z agencją detektywistyczną Detektyw Weremczuk & Wspólnicy pod numerem telefonu +48 516 997 000 
zdj. OSP Wyszogród                                            

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy