Pobiegli pamiętając o bohaterach września

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pobiegli pamiętając o bohaterach września Biegi sochaczew

Miniona niedziela była dniem, w którym biegacze po raz trzydziesty trzeci wyruszyli na trasę Półmaratonu „Szlakiem Walk nad Bzurą”. Ponad setce uczestniczek i uczestników tym razem dopisywały warunki pogodowe. Wielu spodobała się nowa trasa.

Zwycięzcą po raz pierwszy od wielu lat został reprezentant naszego powiatu Grzegorz Kozłowski, który obecnie reprezentuje klub AZS AWF Warszawa. W czołówce znaleźli się jeszcze Tomasz Mikulski (Sochaczew), Daniel Sałaciński (Sochaczew) oraz Dawid Bartołowicz (Brochów). Najlepszą z kobiet ponownie okazała się Agnieszka Witczak-Flajszer, która dobiegła do mety jako dziesiąta.

Jednak największą atrakcją dla organizatorów, uczestników oraz kibiców była obecność na sochaczewskim stadionie uczestniczki finału olimpijskiego na 1500 m – Sofii Ennaoui. Sympatyczna sportsmenka obiecała, że w przyszłym roku wystartuje w sochaczewskim.

Nie była to jedyna obietnica. Dyrektor MOSiR Mieczysław Głuchowski zapewniał, że w XXXIV Półmaratonie wystartuje trzysta osób. Oby się jego słowa sprawdziły.


Wyniki XXXIII Półmaratonu „Szlakiem Walk nad Bzurą” (pełne)


1.KOZŁOWSKI GRZEGORZ POL AZS AWF WARSZAWA NOWA SUCHA 87 M20/1 01:19:01

2.JOSYPENKO JĘDRZEJ POL DREAM RUN WARSZAWA 86 M30/1 01:20:38

3.ORZEŁ MICHAŁ POL ENTER.PL TEAM WARSZAWA 81 M30/2 01:21:50

4.MIKULSKI TOMEK POL KM AKTYWNI SOCHACZEW KAMPINOS 96 M20/2 01:25:31

5.KALIŃSKI PRZEMYSŁAW POL BIURO OCHRONY RZADU WARSZAWA 82 M30/3 01:25:31

6.SAŁACIŃSKI DANIEL POL SOCHACZEW 73 M40/1 01:28:05

7.WICHNIAK PAWEŁ POL T-MOBILE RUNNING TEAM WARSZAWA 76 M40/2 01:28:37

8.BARTOŁOWICZ DAWID POL BROCHÓW 92 M20/3 01:31:04

9.BRYŚKIEWICZ JACEK POL LIDER WINNICA WINNICA 83 M30/4 01:32:11

10.WITCZAK-FLAJSZER AGNIESZKA POL MIEDZYCHOD 86 K30/1 01:32:49

11.BEDNARSKIE ARKADIUSZ POL LUBOŃ 81 M30/5 01:33:58

12.POCIECH MAREK POL KORYTÓW 62 M50/1 01:34:16

13.ŚLIWIAK JUSTYNA POL WARSZAWA 89 K20/1 01:35:41

14.OSIŃSKI PAWEŁ POL SUPRA SOCHACZEW SOCHACZEW 78 M30/6 01:35:44

15.STYKOWSKI ROBERT POL MARATONCZYK.PL WARSZAWA 77 M30/7 01:36:42

16.GALA GRZEGORZ POL SOCHACZEW 78 M30/8 01:36:38

17.ROJEK TOMASZ POL WOŁOMIN 85 M30/9 01:37:34

18.BANASZKIEWICZ MARCIN POL LIDER WINNICA NASIELSK 81 M30/10 01:38:15

19.KUBIAK GRZEGORZ POL KUTNO 80 M30/11 01:39:12

20.LEWANDOWSKI BARTOSZ POL 1990 ELBLĄG 90 M20/4 01:39:33

21.KUNDYS KAROLINA POL PARKRUN URSYNÓW WARSZAWA 83 K30/2 01:40:54

22.CZAPSKI TOMASZ POL SOCHACZEW 80 M30/12 01:40:59

23.FILIPOWSKI ZDZISŁAW POL CELIRONMAN KONSTANTYNÓW 70 M40/3 01:41:54

24.PROKOPIUK ROBERT POL JESIONKA 75 M40/4 01:42:26

25.KUCZKOWSKI JUREK POL OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OZAROW 56 M60/1 01:43:16

26.KRAWCZAK MARCIN POL WULKAN SOCHACZEW 81 M30/13 01:43:23

27.LIS MAREK POL CYBULICE MAŁE 75 M40/5 01:43:38

28.DOMAŃSKA EMILIA POL TRIPOWER WARSZAWA 82 K30/3 01:44:04

29.ZIÓŁKOWSKI ADAM POL LESZNO K. BŁONIA 74 M40/6 01:45:14

30.GAPYS DOROTA POL ŁÓDŹ 84 K30/4 01:45:31

31.LEWANDOWSKI SŁAWOMIR POL KM AKTYWNI SOCHACZEW SOCHACZEW 77 M30/14 01:45:41

32.KSYNA BOGUSŁAW POL OSP KAMION KAMION 56 M60/2 01:46:34

33.TERER KIPKEMOI KEN WARSZAWA 66 M50/2 01:47:27

34.KOSOWSKI PRZEMYSŁAW POL NATIONALE NEDERLANDER WARSZAWA 69 M40/7 01:47:54

35.JAWORSKI ARKADIUSZ POL IZABELIN 82 M30/15 01:47:59

36.ZAKRZEWSKI KRZYSZTOF POL KM AKTYWNI SOCHACZEW SOCHACZEW 90 M20/5 01:48:06

37.MAJCHRZAK JULIAN POL WARSZAWA 88 M20/6 01:48:09

38.MICHALAK ARTUR POL PGB SPORTOWA PACZKA BŁONIE 81 M30/16 01:48:43

39.PODRAŻKA DARIUSZ POL LKS DAR PLACENCJA PARMA 81 M30/17 01:50:09

40.ALBIŃSKI TOMASZ POL WARSZAWA 78 M30/18 01:50:25

41.CHUCHLER PIOTR POL RKB DLA RODZINY ŁÓDŹ ŁÓDŹ 71 M40/8 01:52:01

42.KWIATKOWSKI MICHAŁ POL TERESIN 82 M30/19 01:52:24

43.MUSIEROWICZ JAROSŁAW POL KUTNO 67 M40/9 01:52:29

44.ZYDLEWSKI MICHAŁ POL TAJFUN BROCHÓW BROCHÓW 86 M30/20 01:54:03

45.ROSA DARIUSZ POL NIESTOWARZYSZONY JAMNO 70 M40/10 01:54:04

46.STAWICKA ALICJA POL ADGARFIT WARSZAWA 93 K20/2 01:54:15

47.STOKOWIEC MARCIN POL DREAM TEAM WARSZAWA 76 M40/11 01:54:59

48.NOWACZYK PAWEŁ POL ŁÓDŹ 68 M40/12 01:55:00

49.GALA KAMILA POL NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA 81 K30/5 01:55:31

50.PAŚKA MAREK POL RUNNING MOOSE ŁOŚ 75 M40/13 01:56:00

51.KUTERA PIOTR POL JW3939 SOCHACZEW 80 M30/21 01:56:22

52.KICEK ZDZISŁAW POL BABOSZEWO 74 M40/14 01:57:22

53.MIESZKOWSKI MACIEJ POL DZIEKANÓW LEŚNY 67 M40/15 01:57:45

54.GMUREK MARIUSZ POL CHROBOTY 75 M40/16 01:58:38

55.ŁEBSKI KUBA POL WARSZAWA 81 M30/22 01:59:06

56.GOLEC RAFAŁ POL GOLECMASAZE.PL PRUSZKÓW 74 M40/17 01:59:18

57.LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ POL WŁOCŁAWEK 42 M70+/1 01:59:36

58.BARTOS STEFAN POL ŁOWICZ 59 M50/3 01:59:49

59.WACHOWSKI PIOTR POL WARSZAWA 81 M30/23 02:01:58

60.MILCZAREK ANNA POL SOCHACZEW 82 K30/6 02:02:15

61.PIECH KRZYSZTOF POL WARSZAWA 73 M40/18 02:02:41

62.BANASIAK PIOTR POL ROJBER TEAM POZNAŃ 72 M40/19 02:02:45

63.OSIŃSKI STANISŁAW POL NIESTOWARZYSZONY WARSZAWA 51 M60/3 02:03:06

64.MORGA CEZARY POL WIATROŁAPY SOCHACZEW 81 M30/24 02:03:04

65.ZAŁUSKI ZBIGNIEW POL 37 DR OP SOCHACZEW SOCHACZEW 82 M30/25 02:03:33

66.PRZYBYŁKO JAROSŁAW POL MIŃSK MAZOWIECKI 93 M20/7 02:05:24

67.FIERTEK MARCIN POL MIŃSK MAZOWIECKI 95 M20/8 02:05:24

68.POCIECH IWONA POL KORYTÓW 69 K40+/1 02:05:41

69.CYBULSKI ADAM POL RWKL-L WARSZAWA WARSZAWA 61 M50/4 02:06:00

70.BOLESTA MAREK POL GENIUSZ SOCHACZEW 90 M20/9 02:06:34

71.MILCZAREK DOMINIK POL SOCHACZEW 79 M30/26 02:07:09

72.RAWICZ-OSTROWSKI RADOSŁAW POL WARSZAWA 83 M30/27 02:07:24

73.DĄBROWSKI MACIEJ POL SOCHACZEW 73 M40/20 02:07:29

74.GROMKIEWICZ KAMIL POL 42 DO SZCZĘŚCIA KRAKÓW 88 M20/10 02:08:14

75.KRUPA TOMASZ POL SKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIEWARSZAWA 74 M40/21 02:08:59

76.GAJEWSKI ROBERT POL SOCHACZEW 74 M40/22 02:09:38

77.ĆWIEK ARKADIUSZ POL SKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIEWARSZAWA 76 M40/23 02:10:08

78.PYZEL AGNIESZKA POL KONSTANCIN 68 K40+/2 02:10:42

79.WIĘCKOWSKI MICHAŁ POL SOCHACZEW 83 M30/28 02:11:09

80.STOSZEK-PRZYBYSZ MONIKAPOL STRYKÓW 77 K30/7 02:11:26

81.SKORUPSKI KRZYSZTOF POL SOCHACZEW 86 M30/29 02:15:05

82.SIKORA WOJCIECH POL BIEGAM BO LUBIĘ SOCHACZEW 88 M20/11 02:15:30

83.MAGDA ŁUKASZ POL CZERWONA NIWA 84 M30/30 02:16:56

84.KOLASA JAN POL WARSZAWA 76 M40/24 02:17:48

85.WITKOWSKI PATRYK POL SOCHACZEW 91 M20/12 02:18:45

86.BOCHEŃSKI WOJCIECH POL WARSZAWA 74 M40/25 02:19:05

87.PIECHNA ANDRZEJ POL SOCHACZEW 58 M50/5 02:19:12

88.KALINOWSKI JERZY POL SŁUPNO BIEGA SŁUPNO 48 M60/4 02:20:14

89.MARCINKOWSKI DARIUSZ POL SOCHACZEW 58 M50/6 02:20:54

90.WALENCIK MAREK POL PIONKI 55 M60/5 02:21:12

91.ZBYTNIEWSKI MARCIN POL SOCHACZEW 96 M20/13 02:23:02

92.ADAMKIEWICZ MIROSŁAW POL KM AKTYWNI SOCHACZEW SOCHACZEW 67 M40/26 02:24:16

93.ZAKRZEWSKA KATARZYNA POL KM AKTYWNI SOCHACZEW SOCHACZEW 95 K20/3 02:24:33

94.OLEJNIK MARCIN POL 12TRI WARSZAWA 86 M30/31 02:26:29

95.SZACHOGŁUCHOWICZ KRZYSZTOF POL PORTFELEFUNDUSZY.PL WARSZAWA 88 M20/14 02:26:35

96.SERENDA BARTOSZ POL KUTNO 82 M30/32 02:26:30

97.ZIEMKOWSKI JACEK POL SOCHACZEW 68 M40/27 02:27:33

98.BUGAJEWSKA ANNA POL K.B. IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSK 61 K40+/3 02:29:35

99.BUGAJEWSKI JANUSZ POL K.B. IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSK 61 M50/7 02:32:07

100.RAWICZ-OSTROWSKA MARTA POL WARSZAWA 82 K30/8 02:34:10

101.POŁEĆ ŁUKASZ POL SOCHACZEW 84 M30/33 02:35:53

102.POŁEĆ ANDRZEJ POL SOCHACZEW 65 M50/8 02:35:54

103.GRABOWSKI TADEUSZ POL SOCHACZEW 51 M60/6 02:37:58

104.MAJEWSKA-CHMIELEWSKA PAULINA POL SOCHACZEW 80 K30/9 02:38:56

105.PAGA STANISŁAW POL SOCHACZEW 58 M50/9 02:39:03

106.KUJAWIAK JACEK POL ŁÓDŹ 66 M50/10 02:41:28

107.KAWKA ANDRZEJ POL NIESTOWARZYSZONY WARSZAWA 56 M60/7 02:43:38  

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy