Pobił i zabrał telefon

Zdjęcia i foto: Pobił i zabrał telefon Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Sochaczewa za spowodowanie lekkiego uszczerbku na zdrowiu i kradzież telefonu komórkowego. Wobec sprawcy zastosowano dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali mieszkańca Sochaczewa, który pobił 35 – letnią kobietę. Sochaczewianin ukradł również pokrzywdzonej telefon komórkowy. Kryminalni poinformowani o tym fakcie natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy, który został zatrzymany kilka godzin po zdarzeniu na przystanku autobusowym. Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy, a następnie osadzony w policyjnym areszcie.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie usłyszał dwa zarzuty, które dotyczyły kradzieży telefonu komórkowego i spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów. Wobec 38 – latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wraz z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.  

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy