Pod wpływem amfetaminy spowodował kolizję i groził policjantom nożem

Zdjęcia i foto: Pod wpływem amfetaminy spowodował kolizję i groził policjantom nożem  Narkotyki, alkohol sochaczew

25-letni kierowca Volkswagena będąc pod wpływem amfetaminy doprowadził do kolizji, znieważył policjantów, groził im nożem i naruszył ich nietykalność cielesną. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.  


Jedna z mieszkanek powiatu warszawskiego jadąc autem marki Suzuki w stronę Wyszogrodu, w pewnym momencie zatrzymała się przed sygnalizacją świetlną. W tym czasie w tył jej auta uderzył samochód marki Volkswagen. Sprawca kolizji zaczął się dziwnie zachowywać, zamknął się w samochodzie i nie zamierzał z niego wysiąść. 63-latka nie zastanawiając się długo zadzwoniła po policję. 


Funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce od razu spotkali się z agresją werbalną ze strony 25-letniego kierowcy Volkswagena. Jednak na tym się nie skończyło i podczas próby wydostania mężczyzny z pojazdu ten naruszył nietykalność cielesną policjantów, po czym zaczął im grozić nożem. Agresji ze strony 25-latka nie było końca, dlatego mundurowi zostali zmuszeni do użycia wobec mężczyzny środków przymusu bezpośredniego, po czym obezwładnili go i zatrzymali. Zabezpieczyli także nóż oraz sześć torebek ze śladowymi ilościami białego proszku.


Agresywny kierowca Volkswagena został poddany testowi na zawartość środków odurzających, który wykazał, że jest on pod wpływem amfetaminy. W związku z tym pobrano mu krew do badania.

Mężczyznę osadzono w areszcie, po czym doprowadzono go do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie zostały mu postawione zarzuty dotyczące znieważenia funkcjonariuszy, wpływania przemocą na podjęte przez nich czynności służbowe, naruszenia nietykalności cielesnej, spowodowania lekkiego i średniego uszczerbku na zdrowiu, a także kierowania pojazdem znajdując się pod wpływem narkotyków.

Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.


(źródło KPP w Sochaczewie)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy