Podsumowanie majówki na drogach powiatu sochaczewskiego

Zdjęcia i foto: Podsumowanie majówki na drogach powiatu sochaczewskiego  Wypadki sochaczew

Zmieniające się w ostatnich dniach zasady dotyczące możliwości przemieszczania się i wydłużony weekend majowy miały wpływ na wzmożony ruch pojazdów oraz pieszych na drogach Mazowsza.

Na terenie powiatu sochaczewskiego doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz 2 kolizji drogowych. Policjanci interweniowali również wobec rowerzystki, która zdecydowała się na jazdę pod wpływem alkoholu.


Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu - kierowców i pieszych. W działaniach wykorzystywali między innymi urządzenie sygnalizacyjne do wskazywania prędkości rzeczywistej, by zwrócić uwagę kierowców, jak niebezpieczne są duże prędkości rozwijane przez niektórych z nich.


Działania były prowadzone na terenie garnizonu mazowieckiego od 30 kwietnia do 3 maja. W tym czasie na drogach Mazowsza doszło do 18 wypadków, w których zginęło 5 osób i 18 zostało rannych. Policjanci zatrzymali też 67 pijanych kierowców. Na drogach powiatu powiatu sochaczewskiego doszło do 2 kolizji i jednego wypadku drogowego w którym śmierć poniosła 76 - letnia kobieta. W ostatni dzień długiego weekendu w Karolkowie Szwarockim policjanci interweniowali wobec rowerzystki, która znajdowała się pod wpływem alkoholu. 


ZP KWP/AD

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy